تیرداد نیوز

کد خبر: ۲۷
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - 14:06 - 24 June 2019
رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل درباره وضعیت خرید و فروش در بازار موبایل گفت: تا پایان هفته وضعیت قیمتی در بازار موبایل مشخص می‌شود.
تیرداد نیوز - ابراهیم درستی با بیان اینکه هم اکنون نوسانی در بازار نداریم افزود: امیدواریم که کالا‌هایی که تجار و شرکت ها، ثبت سفارش کردند هر چه زودتر در بازار عرضه شود چرا که این امر موجب می‌شود که قیمت‌ها متعادل شود.
درستی با تاکید بر اینکه قیمت موبایل به نرخ ارز بستگی دارد اظهار کرد: خوشبختانه هم اکنون نرخ ارز در بازار رو به کاهش است و همین امر می‌تواند در قیمت موبایل تاثیرگذار باشد.
رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل یادآوری کرد: امیدواریم که شرکت‌های واردکننده که درخواست ثبت سفارش دارند هر چه زودتر کالا را به بازار برسانند که البته، همکاری گمرک و ارگان‌های ذیربط می‌تواند پروسه اداری را در عرضه کالا کمتر کند.
درستی در پاسخ به این پرسش که تعیین تکلیف ۶۶۰ هزار گوشی به جا مانده در گمرک به کجا رسیده است اظهار کرد: آمار دقیق‌تر را گمرک می‌تواند ارائه دهد، اما درحال حاضر تعدادی از این گوشی‌ها در بازار عرضه شده و تعداد اندکی در گمرک مانده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل از پیش بینی بازار موبایل طی هفته‌ها و ماه‌های آینده خبر داد و گفت: یکی از عواملی که در موبایل تاثیرگذار است قیمت ارز است چرا که این کالا وارداتی است، دوم اینکه برای اینکه واردکنندگان بتوانند سهم و نیاز بازار را تامین کنند اولین قدم برای آن، ثبات قیمت است چرا که این مساله، یکی از عوامل تاثیرگذار در این کالا است.
به گفته درستی، امیدواریم که وضع و قیمت بازار موبایل به زودی مشخص شود.
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد روز

انصراف دهندگان از طرح های فروش خودرو می توانند دوباره ثبت نام کنند

طرح تشدید نظارت بر بازار ویژه شب یلدا آغاز شد

ماجراهای ای رانت پهلو

ورود 2 سامانه بارشی به کشور در هفته آتی

بیمارستان فردیس کرج با حضور ریئس جمهور به بهره برداری رسید

کاخ سعدآباد 3 روز تعطیل شد

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

دنیای خودرو ادامه>>