تیرداد نیوز

کد خبر: ۲۶۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 15:40 - 04 May 2021
مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره) و اطلاعات تماس دندانپزشکی امام خمینی (ره) اولین مرکز تخصصی دندانپزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.
مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره)
موقعیت مکانی
تهران - خیابان فلسطین شمالی - نرسیده به بلوار کشاورز - کوچه شهید فیروز دهقان - پلاک 26
اطلاعات تماس
88951841 الی 5

مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره)

مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره) و اطلاعات تماس دندانپزشکی امام خمینی (ره) اولین مرکز تخصصی دندانپزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.دندانپزشکی امام خمینی (ره) از سال 1358در پادگان ولیعصر (عج) با استفاده از امکانات محدود (2 یونیت) و با همت شهید دکتر بهرام شکری فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه به محلی در جنب بیمارستان مصطفی خمینی منتقل و مدتی نیز در نزدیکی استادیوم شهید شیرودی با تعداد تقریبی 20 یونیت، با نام کلینیک دندانپزشکی شهید شکری فعالیت داشته است.

مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره)

کلینیک دندانپزشکی امام خمینی (ره) از سال 1375 در محل فعلی با نام مرکز تخصصی دندانپزشکی امام خمینی(ره) خدمت‌رسانی خود را ادامه می دهد.در سال 1379 به منظور ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمت رسانی شایسته به مراجعین محترم، طرح ساماندهی مرکز به اجرا در آمد و پس از آن به طور مستمر در جهت تعالی و بهبود، اقداماتی در حیطه های بهینه سازی فضای فیزیکی و نوسازی تجهیزات درمانی، روش های مدیریتی و سازمانی در این مرکز به اجرا در آمده است.

مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره)

مرکز تخصصی دندانپزشکی امام خمینی (ره)، اولین مرکز تخصصی دندانپزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا... اداره می شود.در حال حاضر، کلینیک دندانپزشکی امام خمینی (ره) با بهره مندی از خدمات تخصصی بیش از 110 دندانپزشک متخصص و عمومی و کادر پرستاری و پشتیبانی بالغ بر 100 نفر، طی دو شیفت فعال صبح و عصر در طول هفته و با بکارگیری 44 یونیت دندانپزشکی نسبت به خدمت‌رسانی به مراجعین محترم در دوازده بخش تخصصی مشغول به فعالیت می باشد و بعنوان یکی از مراکز برتر تخصصی دندانپزشکی کشور و ممتازترین مرکز دندانپزشکی نیروهای مسلح، سالانه در حدود 200 هزار مراجعه کننده دارد.

مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره)

مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره)

مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره)

جستجوهای مرتبط مرکز دندانپزشکی امام خمینی (ره) :

کلینیک دندانپزشکی امام خمینی نیروهای مسلح

کلینیک دندانپزشکی امام خمینی نیروهای مسلح

ساعات کار کلینیک دندانپزشکی امام خمینی

درمانگاه دندانپزشكي امام خمينی (ره) استان تهران

نوبت دهی کلینیک دندانپزشکی امام خمینی

مرکز تخصصی دندانپزشکی امام خمینی استان تهران

کلینیک دندانپزشکی امام خمینی تامین اجتماعی

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: