تیرداد نیوز

کد خبر: ۶۱۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - 12:18 - 07 July 2024

سبز علیپور پیروزی رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت

30 میلیون به عشق وعده های داده شده رأی خود را به صندوقها انداخته اند و امروز از پیروزی در انتخابات شادمان هستند. آقای دکتر پزشکیان و دولتشان باید طوری عمل کنند که شادی مردم تمام مدت چهار سال از انتخاب خود باشند.

سبز علیپور پیروزی رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت

به گزارش تیرداد نیوز - محمدرضا سبزعلیپور رئیس مرکز تجارت جهانی ایران طی یادداشتی به قلم خود ضمن عرض تبریک به دکتر مسعود  پزشکیان نوشت: میزان رأی مردم است و بس. از همین رو ضمن ارج نهادن به تک تک آراء مردم شریف ایران که به واقع با حضور پر شور خود در عرصه انتخابات، حماسۀ بی نظیری آفریدند، به حکم ادب بر خود واجب میدانم تا به منتخب اکثریت مردم ایران یعنی جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان صمیمانه تبریک عرض نموده و موفقیت ایشان در به ثمر رساندن برنامه هایشان را از درگاه خداوند یکتا خواستار باشم.

هر چند که بر همگان مشخص و مبرهن میباشد که دولت چهاردهم، دولت جدیدی است به سکانداری جناب آقای پزشکیان و به موازات هیچ دولتی گذشته ای نیست، به همین خاطر قطعاً این دولت با سیاستهای جدیدی به حرکت خود ادامه خواهد داد و اطمینان دارم که به یمن پروردگار، اتفاق مثبت و خاصی در دولت جدید ایشان رخ خواهد داد.

باتوجه باینکه آقای پزشکیان در اولین گفتگوی تلویزیونی خویش با مردم ایران پس از پیروزی در انتخابات اظهار داشتند که از این به بعد رئیس جمهور تمام ملت ایران خواهند بود و از همۀ مردم برای پیشبرد برنامه هایشان یاری طلبیدند از همین رو مرکز تجارت جهانی ایران و اعضاء مرکز جامع صادراتی ایران با حسن نیت تمام به درخواست و ندای رئیس جمهور منتخب و محبوب ایران لبیک میگوید و ضروری میدانیم تا با حداکثر توان، ایشان و دولت تحت امرشان را بی وقفه یاری و پشتیبانی نمائیم. 

لکن امیدوارم جناب آقای دکتر پزشکیان در دولت خود، با کابینه ای متفاوت و متشکل از مدیران توانمند، متخصص و متعهد، دست پاک و بی حاشیه و از همه مهمتر فراجناحی بتواند برنامه های جدیدشان را به پیش برند و ضعف و اشکالات دولتهای سلف خویش را نیز مرتفع نمایند.

ضمناً توقع همگان و بخش خصوصی بر این است تا جناب آقای دکتر پزشکیان بعنوان رئیس جمهور ایران اسلامی به تمام وعده ها و قولهای داده شده خود در ایام تبلیغات انتخاباتی جامعه عمل بپوشانند و حدالمقدر تک تک آنان را از قوه به فعل تبدیل نماید، در همین راستا انتظار داریم تا رفته رفته مشکلات اقتصادی رفع، رکود اقتصادی برطرف، نرخ تورم در عمل کاهش، بیکاری ریشه کن و اشتغال چشمگیری برای جوانان و بیکاران در هر سال ایجاد، ریشه فساد خشکانده و مشکل مسکن برطرف و پروژه های نیمه تمام تکمیل گردد،

ضمناً موانع ازدواج جوانان مرتفع، نشاط و شادی بر جامعه حاکم، با گفتگو و تعامل با جهان خارج، تحریمهای اعمال شده برعلیه کشورمان بطور کامل برداشته شوند، مشکلات زیست محیطی برطرف گردد و همچنین نه تنها تنشی با هیچ کشور خارجی بوجود نیاید بلکه روابط سیاسی و اقتصادی ایران با تمام کشورهای جهان (بغیر از رژیم صهیونیستی) برقرار و سطح آن تقویت و ارتقاء یابد.

فلذا مطمئنم که این جمعیت بزرگ30 میلیونی به عشق تحقق همین وعده ها رأی خود را به صندوقها انداختند و امروز از پیروزی در انتخابات شادمان هستند و در حال جشن و پایکوبی میباشند اما آقای دکتر پزشکیان و دولت جدیدشان باید طوری عمل کنند که شادی مردم فقط یکی دو روزه نباشد بلکه تمام مدت چهار سال از انتخاب خود شاد و مسرور باشند. 

در ضمن چنانچه دولت جدید خوش قول باشد و به وعده های داده شده عمل کند و رئیس جمهور معزز نیز انتقادپذیر و دولتی را فرماندهی کند که آستانه تحملش در برابر منتقدین بالا باشد قول میدهم که در مدت زمانی کوتاه، جناب آقای دکتر پزشکیان از یک مقام سیاسی صرف به یک شخصیت سیاسی و چهره ای محبوب مبدل خواهند شد که در پایان دولت چهاردهم بطور قطع دست هرکس را بعنوان نامزد ریاست جمهوری پانزدهم بلند کرده و از او حمایت کند بدون شک رأی ملت ایران بنام وی در صندوقها ریخته خواهد شد.

در خاتمه مجدداً تأکید میکنم که بخش خصوصی اعم از کارآفرینان، صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی با حسن نیت تمام آمادۀ یاری رئیس جمهور منتخب جهت تحقق وعده هایشان میباشد و پیشاپیش دست یاری خویش را به سمت جناب آقای دکتر پزشکیان دراز میکنیم.   

محمدرضا سبزعلیپور 
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
پیشنهاد روز

تعطیلی شنبه ها دوباره در دستور کار قرار گرفت

علت افزایش قیمت تاکسی های اینترنتی چیست

همسان سازی حقوق بازنشستگان متوقف شد

قیمت دلار تا کجا پایین می آید

اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت 14 امروز

قیمت خودرو ریزش کرد

طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم

کوچه باغ فرهنگ و تاریخ