تیرداد نیوز

سیاسی و اجتماعی - سیاسی و اجتماعی
راه غلبه بر مشکلات اعتماد به مردم و اسلام است
رهبر انقلاب:
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: آنچه که باعث پایداری و پیشرفت نظام اسلامی و غلبه آن بر بسیاری از موانع و توطئه‌ها شد، جمع بین «اعتماد به جمهور مردم و اسلام» بود و در آینده نیز راه غلبه بر مشکلات استمرار همین تفکر است.
احتمال بارش رگبار و کولاک برف در 3 روز آینده
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در پی هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال بارش رگباری باران و کولاک برف در سه روز آینده از آماده‌باش امدادگران خبر داد.
ادعاها علیه ایران در مورد اوکراین به مرحله کسل کننده رسیده است
امیر عبداللهیان:
وزیر امور خارجه ایران تأکید کرد: بار دیگر اتهامات بی اساس مطروح علیه ایران در مورد استفاده روسیه از سلاح‌های ایرانی در جنگ اوکراین را قویا محکوم می‌کنم؛ تکرار این ادعاهای بی سند به مرحله کسل کننده‌ای رسیده است.
جهان اسلام عزادار غزه است
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه امروز مسئله بزرگ دنیای اسلام غزه است، تاکید کردند: دنیای اسلام نابودی غده سرطانی صهیونیسم را شاهد خواهد بود.
محور همه شرارت ها امروز در عالم آمریکاست
رئیس‌جمهور:
آیت‌الله رئیسی با اشاره به اینکه محور همه شرارت‌ها امروز در عالم، آمریکاست، گفت: اگر کشورهای اسلامی به قرآن و آموزه‌های نبی مکرم اسلام(ص) عمل می‌کردند، مگر آمریکا جرأت داشت چندین قطعنامه را درباره آتش‌بس در غزه وتو کند؟
بارش باران و کولاک برف همراه با کاهش دما از جمعه
سازمان هواشناسی هشدار داد؛
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور، از بارش باران و برف، وزش باد و کاهش محسوس دما از روز جمعه تا دوشنبه هفته آینده خبر داد و اعلام کرد: وزش باد و کولاک برف و یخ زنی سطح جاده‌ها وجود دارد.
وتو قطعنامه آتش بس در غزه توسط آمریکا  را فاجعه دیپلماسی قرن نامید
امیرعبداللهیان:
وزیر امور خارجه با بیان اینکه استفاده از حق وتو توسط آمریکا فاجعه دیپلماسی قرن است، گفت: این وتوی مکرر به روشنی مسئولیت بین‌المللی تداوم نسل‌کشی رژیم اسراییل در غزه و کرانه باختری فلسطین را متوجه کاخ سفید می‌کند.
آغاز بارش 5 روزه برف در این 16 استان
هواشناسی ۱ اسفند؛
سازمان هواشناسی از بارش ۵ روزه برف و باران در ۱۶ استان خبر دادو اعلام کرد:شنبه آینده گستره بارش‌ها شمال غرب، غرب، مرکز،‌شمال شرق و جنوب شرق را در برمی‌گیرد.
گروسی چرا به ایران سفر می کند
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در سخنانی اعلام کرد که قصد دارد برای پایان دادن به مسایل پادمانی، برای نخستین بار طی یک سال گذشته، ماه آینده میلادی به ایران سفر کند.
اسرائیل امنیت منطقه را به خطر انداخته است
امیرعبداللهیان:
وزیر امور خارجه با اعلام حمایت قاطع ایران از امنیت دریایی و کشتیرانی در منطقه خلیج فارس و اقیانوس هند، گفت: رژیم صهیونیستی امنیت منطقه را قویاً به خطر انداخته است.
پیشنهاد روز

آغاز ثبت نام جاماندگان آزمون ارشد علوم پزشکی

هفتمین آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 18 اسفند برگزار می شود

احتمال بارش رگبار و کولاک برف در 3 روز آینده

ماجرای وام بلا عوض ماه شعبان یارانه بگیران

بارش باران و کولاک برف همراه با کاهش دما از جمعه

کارت سوخت هوشمند ایرانی شد

شناسایی اولین مورد ابتلا به سویه جدید کرونا در کشور