تیرداد نیوز

کد خبر: ۴۶۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - 19:14 - 06 July 2024
ستاد سفیران صلح ایران به وعده خود عمل کرد،

دعوت عمومی مردم برای شرکت در انتخابات

علی هیودی با اشاره به تمامی فعالیت های ستاد صلح دکتر پزشکیان در این دوره از انتخابات گفت که این ستاد با ایجاد شرایط گفتمان برای تمامی قومیت ها و ایلات در قالب این ستاد توانست جمع بندی خوبی از نیازها و تقاضاها و حتی گلایه های مردم کند.

دعوت عمومی مردم برای شرکت در انتخابات

به گزارش تیرداد نیوز - ستاد صلح دکتر پزشکیان در هر استان دارای بیش از 300 عضو در ستاد بود که با فعالیت های خود نقش بسزایی در شرکت مردم در انتخابات داشتند.

هیودی گفت : من خود را خاک پای ملت ایران و سفیران صلح می دانم و امیدوارم به توفیق خداوند بتوانیم این ستاد را به سازمان صلح برای ادامه این روند فعالیت تبدیل کنیم. پیام این سازمان براساس آموزه های اسلام که همان صلح است بنا نهاده شده و امیدوارم در دوره های بعدی این آشتی را تمام کنیم.

وی ادامه داد: در ایران افرادی وجود دارند که بطور اجدادی و نسل در نسل در حال فعالیت های صلح و آشتی بودند و ما از قدرت آنها غافل بودیم. این عزیزان بخصوص در جامعه ایلیاتی ایران حضور پر رنگی دارند و ما در این برهه توانستیم با کمک سفیران صلح ستاد دکتر پزشکیان، این بزرگان را شناسایی و این سیستم هدفمند را راه اندازی کردیم. بنظرم باید عزت و جایگاه این افراد را در ایران بشناسانیم، زیرا این عزیزان در سطوح مختلف از جمله دانشگاه، آموزش و پرورش و شورای های مختلف حضور دارند.

وی ادامه داد : ما با روح صلح طلبانه و ارتقا جایگاه اخلاقی و رفتاری می توانیم با افرادی که غیر قابل سازش هستندٰ تعامل کنیم و مشکلات را آسیب شناسی و به فریاد ایران و فرزندان ایران برسیم. کسانیکه غیر قابل سازش هستند و دعواهای سیاسی را راه انداخته اند و مسیر شهدا را کمرنگ کرده اند و افراد انگشت شماری از این موضوع سو استفاده می کنند. بنظرم بهتر است حاکمیت این دسته از افراد شناسایی کرده و به این اختلافات پایان دهد.

هیودی گفت : با شناختی که از دکتر پزشکیان دارم به مردم اطمینان می دهم که حتما افرادی متخصص را در مناصب حکومتی قرار خواهند داد که اهدافی از جمله ارتقا معیشت مردم و بازگشت عزت ایرانی و اسلامی را محقق خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
پیشنهاد روز

تعطیلی شنبه ها دوباره در دستور کار قرار گرفت

علت افزایش قیمت تاکسی های اینترنتی چیست

همسان سازی حقوق بازنشستگان متوقف شد

قیمت دلار تا کجا پایین می آید

اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت 14 امروز

قیمت خودرو ریزش کرد

طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم

کوچه باغ فرهنگ و تاریخ