تیرداد نیوز

کد خبر: ۴۶۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - 19:35 - 06 July 2024

پیام تبریک علی هیودی به مناسبت ریاست جمهوری چهاردهم

رئیس ستاد بزرگ سفیران صلح ایران در پیامی ضمن تبریک انتخاب شایسته پزشکیان به سمت ریاست جمهور ایران از آشتی و حضور اقوام مختلف در این انتخابات نیز تشکر کرد.

پیام تبریک علی هیودی به مناسبت ریاست جمهوری چهاردهم

به گزارش تیرداد نیوز - علی هیودی در پیامی با سپاسگزاری از حضور پرشور مردم در این انتخابات طی پیامی پیروزی دکتر پزشکیان را در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تبریک  گفت. در ادامه‌ متن پیام علی هیودی را می خوانید.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب آقای دکتر پزشکیان  

مردم ایران یک بار دیگر با حضور گرم و پرشور خود در عرصه انتخابات، جلوه ای پرشکوه از تجلی مردم سالاری دینی و مصداق میزان رای ملت است را به منحصه ظهور گذاشتند. اینجانب به عنوان عضوی کوچک از انقلاب اسلامی، انتخاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان ریاست جمهور ایران اسلامی در این دوره از انتخابات به پیشگاه مردم ایران و مقام  معظم رهبری و جنابعالی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند منان موفقیت شما را در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و وطن اسلامی خواستارم. 

جناب دکتر پزشکیان شما منتخب همه ایران هستید و ستاد سفیران صلح ایران نیز با حمایت حداکثری خود در این عرصه خدمت، برای اعتلای اهداف بلند انقلاب و آبادانی هرچه بیشتر کشور در کنار شما حضور خواهد داشت. از عموم مردم ایران به خاطر این انتخاب تشکر می کنم و آنها را لایق این پیروزی می دانم.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
پیشنهاد روز

تعطیلی شنبه ها دوباره در دستور کار قرار گرفت

علت افزایش قیمت تاکسی های اینترنتی چیست

همسان سازی حقوق بازنشستگان متوقف شد

قیمت دلار تا کجا پایین می آید

اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت 14 امروز

قیمت خودرو ریزش کرد

طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم

کوچه باغ فرهنگ و تاریخ