تیرداد نیوز

کد خبر: ۳۲۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - 15 September 2019
آموزش سیاه قلم به طور حرفه ای و گام به گام از پایه تا حرفه و تدریس نقاشی سیاه قلم زیر نظر اساتید مجرب سیاه قلم.آموزش سیاه قلم برای تمامی سنین.
آموزشگاه نقاشی سیاه قلم علیرضا نجفی
موقعیت مکانی
تهران میدان تجریش بازارقائم طبقه ی هنرمندان پلاک 3188
اطلاعات تماس
09194267625

آموزش سیاه قلم

آموزش نقاشی سیاه قلم از مبتدی تا حرفه ای

هنر روزنه های ذوق و خیال را تبدیل به دریچه هایی از ابداع و ابتکار خواهد کرد.در دنیای امروز آشنایی با هنر نقاشی و آموختن آن به معنای یادگیری الفبای یک زبان جدید است.

آموزش سیاه قلم و طراحی خوب پایه و آغاز زیباترین آثار سیاه قلم هست، به اطراف خود خوب نگاه کنید تمام بناهای قدیمی و امروزی اشیا مختلفی که انسان با دست ساخت است و قطعات مختلف ماشین های صنعتی قبلا به وسیله طراح روی کاغذ طراحی شده و سپس به اجرا درآمده است.وقتی سخن از واژه نقاشی و نقاشی کردن به میان می‌آید طبیعتاً پدیده‌ای در نظر ما مجسم می‌شود که از ترکیب رنگ ها به وجود آمده است و به دست انسان ساخته شده است اما دنیای نقاشی دارای سبک ها متنوعی است و در این میان سبک نقاشی سیاه قلم و آموزش نقاشی سیاه قلم از جمله سبک های مهم و پرطرفدار نقاشی به شمار می رود.

در آموزش سیاه قلم خطوط و نقشه های زیبا و استفاده از تناژهای متنوع خاکستری از تیره تا روشن نقاشی سیاه قلم را یکی از منحصر به فردترین سبک ها در حوزه نقاشی تبدیل کرده است.

آموزش نقاشی سیاه قلم

آموزش نقاشی سیاه قلم از پایه تا حرفه ای

در دوره های آموزش سیاه قلم آموزشگاه ما تمامی فنون و روش ها و نکات چهره سازی از ابتدا تا انتها آموزش داده خواهد شد.مشاهده طراحی اجزای چهره، حالت و نورپردازی مدل، نمایش وزن، بافت و چروک لباس ترکیب بندی پرتره ( چه گروهی و چه فردی )، کنتراست ها و نحوه برخورد با مسائل فرعی نظیر رابطه بین نقاش و مدل تدریس خواهد شد.آموزش سیاه قلم و برگزاری دوره های تئوری و کارگاهی جهت ساخت ابزار سیاه قلم شناخت کاغذ آموزش تخصصی طراحی و جنسیت سازی از پایه مبتدی تا حرفه ای.

دقت، تمرین زیاد و نظافت و تمیزی و نوع وسایل کار در زیبایی نقاشی سیاه قلم تاثیر بسیاری دارد.آثار خودتان را دقیق تمیز و مرتب نگه دارید. تاریخ طراحی و هم در سمت چپ کاغ یادداشت کنید.

آموزش سیاه قلم

آموزش تخصصی چهره سازی با مداد کنته

آموزش پایه و حرفه ای طراحی چهره با مداد کنته و پودر کنته و محو کن.در این تکنیک هنرجو به راحتی می تواند به بافت هایی نظیر بافت پوست مو و جنسیت های مختلف دیگر دست یابد.طرح هایی که با این ابزار کشیده می شود لطافت و زیبایی خاصی برخوردار است.نتیجه کار و ترکیب استفاده از مداد کنته در آموزش نقاشی سیاه قلم ایجاد سایه های بسیار متنوع برای طراحی چهره خواهد بود.

آموزش سیاه قلم

آموزش های طراحی با مداد کنته شامل :

روش های کار با مداد کنته در سیاه قلم

طرز بدست گرفتن مداد

طرز تهیه پودر کنته

طرز استفاده از پهنای مداد

آموزش طراحی و اسکیس

آموزش گام به گام و حرفه ای طراحی از پایه مبتدی تا حرفه ای برای تمامی هنرجویان در کنار آموزش سیاه قلم.آموزش تخصصی طراحی با ابزار های متنوع چون طراحی با مداد، قلم فلزی، دوده، آب مرکب و خودکار.آموزش کامل طراحی چهره در حالت های مختلف تمام رخ، نیم رخ و سه رخ و قرار گرفتن اجزا صورت و طرز ترسیم آنها با یکدیگر جهت شروع نقاشی سیاه قلم.

آموزش سیاه قلم

آموزش سیاه قلم

آموزش سیاه قلم

آموزش سیاه قلم

آموزش سیاه قلم

 

آموزش نقاشی سیاه قلم

نقاشی سیاه قلم را به سادگی بیاموزید.

برچسب ها: آموزش سیاه قلم
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: