تیرداد نیوز

کد خبر: ۳۱۳۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - 16:48 - 31 July 2021
آموزشگاه کامپیوتر چابکسر بهترین آموزشگاه کامپیوتر در چابکسر با آموزش تخصصی نرم افزار کامپیوتر با مدرک فنی و حرفه ای در چابکسر.
آموزشگاه کامپیوتر نیکو روش
اطلاعات تماس
09361928211
همراه
مدیریت : 09027376111

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر بهترین آموزشگاه کامپیوتر در چابکسر با آموزش تخصصی نرم افزار کامپیوتر با مدرک فنی و حرفه ای در چابکسر.آموزشگاه کامپیوتر چابکسر با فضای مناسب و اساتید مجرب برگزار کننده دوره ها و کارگاه های متنوع آشنایی با مبانی کلی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر و همچنین تسلط کامل بر سیستم عامل ویندوز و اجرای برنامه های محیط ویندوز در چابکسر است.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر با کلاس های آموزش مهارت های کامپیوتر بصورت حضوری و آنلاین با هدف ارتقا سطح دانش و مهارت علاقه مندان دوره های مختلف آموزشی خود را با نیازهای روز بازار کار و با بیانی ساده در کنار ارائه دیپلم رسمی و سایر مدارک بین المللی برگزار می کند.

خدمات مدرن و کارآمد آموزشی در حوزه فن آوری اطلاعات و استفاده از سیستم های حرفه ای و کادر مجرب تدریس در کنار برگزاری کلاس ها با ظرفیت محدود برای حفظ کیفیت دوره آموزشی از جمله ویژگی های آموزشگاه کامپیوتر چابکسر است.زمان‌ بندی دوره‌ها به صورتی تنظیم‌ شده است که زمان مناسب برای بیان کامل سر فصل‌ های آموزشی کامپیوتر در کنار زمان مکفی برای تمرین عملی آن سر فصل توسط کارآموز در نظر گرفته شده است.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

مفاهیم اساسی IT به همراه مقدمه ای بر ویندوز، Word ،Excel، پایگاه های داده، Access ،Power Point و خدمات اطلاعاتی شبکه از جمله خدمات کلاس های آموزشگاه کامپیوتر چابکسر به هنرآموزان است.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر دارای دوره های متنوع و جامع کامپیوتر در زمینه های مختلف است و کارآموزان با توجه به علایق و نیاز خود می توانند در دوره آموزشی دلخواه شرکت کنند.کلاس های آموزشی با توجه به آخرین تغییرات مبانی کامپیوتر به روزرسانی می شود و فراگیران می توانند پس از گذراندن دوره نتایج بسیار خوبی را کسب نمایند.

اعطای مدرک بین المللی به کارآموزان در کلیه دوره ها ویژه مهاجرت و تکمیل رزومه اشتغال

خدمات آموزشگاه کامپیوتر در چابکسر

آموزش مهارتی دوره های کامپیوتر ویژه اشتغال به صورت پروژه محور و کاربردی

آموزش دوره های عمومی و کاربری کامپیوتر شامل ICDL و هفت مهارت بین المللی

آموزش کلیه دوره های نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر

آموزش انواع زبان های برنامه نویسی پایتون، سی شارپ، جاوا از صفر تا صد

آموزش برنامه نویسی اندروید

دوره تخصصی سئو با تکنیک های بروز و هوش مصنوعی

آموزش بازی سازی

آموزش اسکرچ ویژه 8 تا 16 سال

آموزش پایگاه داده، هوش مصنوعی، لینوکس و کالی لینوکس

آموزش شبکه

آموزش امنیت، تست نفوذ و دوره های تخصصی امنیتی

آموزش تخصصی دوره های گرافیک و انیمیشن، تدوین فیلم، پریمیر و مایا

آموزش جلوه های ویژه با افترافکت

آموزش تخصصی گرافیک تجاری شامل فتوشاپ، ایلاستریتور، کرل، ایندیزاین

آموزش دوره های تخصصی معماری و عمران شامل نرم افزارهای autocad و 3dmax و Vray و Revit و ...

دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای

کارآموزان آموزشگاه کامپیوتر چابکسر می‌ توانند پس از گذراندن دوره آموزشی طبق استاندارد فنی‌ و حرفه‌ ای در این مرکز گواهینامه با قابلیت ترجمه‌ و اعتبار بین‌ المللی دریافت کنند.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

آموزش طراحی وب سایت به صورت تخصصی در سه بخش :

Frontend ( HTml و CSS و Javascript و Bootstrap ) و دوره Wordpress

Backend ( Php و Mysql)

Full Stack

دوره های تخصصی طراحی سایت و سئو در لابراتوار با مجهزترین تجهیزات آموزشی در آموزشگاه کامپیوتر چابکسر.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر دوره های تخصصی برنامه نویسی تحت وب و اندروید را به عنوان یکی از پرکاربرد ترین بخش های آموزش کامپیوتر با بهترین خدمات آموزش در تمامی رشته های برنامه نویسی به خصوص برنامه نویسی بازار کار با اساتید برگزیده برگزار می کند.

با توجه به نیاز روزافزون استفاده از کامپیوتر در تمام شرکت ها و سازمان ها تسلط بر مهارت های هفتگانه ICDL در هر سمت شغلی از جمله لازمه های فعالیت در محیط کار و جزو مهارت های اساسی زندگی روزمره و یکی از الزامات استخدام در شرکت های دولتی و بسیاری از شرکت های خصوصی است.آموزشگاه کامپیوتر چابکسر با کادر اجرایی و اساتید مجرب و در راستای حفظ و ارتقای سطح آموزشی همواره بهترین و بروزترین خدمات آموزشی در زمینه IT را به دانشجویان و کارآموزان در طول دوره ارائه می کند.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر با برگزاری دوره های ویژه جذب بازار کار همچون آموزش دوره هفت مهارت کامپیوتر ویژه نوجوان، آموزش دوره امور اداری و منشی گری و جلسات آموزشی پروژه محور همراه با تمرین کلاسی جهت تسلط بر پیکربندی و آموزش تایپ ده انگشتی و آموزش روش صحیح جستجو در گوگل با بروزترین تکنولوژی آموزشی همراه با ارائه فیلم آموزشی جلسات چه بصورت حضوری و آنلاین شرایط مساعدی را جهت افزایش بهره وری کارآموزان در شاخه های متنوع آموزش کامپیوتر فراهم کرده است.

آموزشگاه کامپیوتر در چابکسر

با گذاردن مهارت های فنی حرفه ای و ارشاد در مجتمع آموزش کامپیوتر چابکسر می توانید دیپلم رسمی آموزش و پرورش دریافت کنید.آموزشگاه کامپیوتر در چابکسر ارائه دهنده دیپلم کامپیوتر شامل رشته های :

تصویرسازی دیجیتال

تصویرسازی جلوه رایانه ای

گرافیک رایانه

تولید محتوا انیمیشن

تولید محتوا الکترونیکی

برنامه نویسی پایگاه داده

تولید کننده چندرسانه ای

تولید توسعه دهنده پایگاههای اینترنتی

عکاسی دیجیتال

آشنایی با اینترنت، وب گردی، پست الکترونیکی، مرورگرها و مباحث تکمیلی نقش بسزایی در پایه گزاری فعالیت های وب و در ادامه آشنایی با دوره های برنامه نویسی خواهد داشت.گروه مشاوران آموزشگاه کامپیوتر چابکسر برگرفته از کادر اجرایی حرفه ای با راهنمایی علمی و صحیح دانشجویان و کارآموزان در طول دوره آموزشی کامپیوتر بهترین خدمات مشاوره جهت انتخاب دوره های مناسب شاخه ها و نرم افزار های متنوع کامپیوتر با توجه به قابلیت ها، استعدادها و علائق کارآموزان را ارائه می کنند.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر یک برند آموزشی است با سال ها سابقه در زمینه آموزش دوره های مختلف کامپیوتر است.آموزش کامپیوتر چابکسر در رشته کامپیوتر با اساتید با تجربه و مسلط برگزار کننده کلیه دوره های رشته فناوری اطلاعات در این آموزشگاه است.حتی کسانیکه قصد مهاجرت دارند با دریافت مدارک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای می توانند از امتیاز ویژه ای برخوردار شوند.

با توجه به اهمیت آموزش کامپیوتر آموزشگاه کامپیوتر چابکسر در رده های مختلف سنی کلاس های آموزشی خود را برگزار می کند.این دوره ها در رده سنی کودک و نوجوان شامل دوره های icdl و کاربری عمومی کامپیوتر و همچنین دوره های بازی سازی اسکرچ و برنامه نویسی مقدماتی است.

دوره های فتوشاپ و انیمیشن نیز از جمله دوره های ویژه دیگر آموزشگاه کامپیوتر چابکسر برای نوجوانان علاقه مند به این شاخه از نرم افزار در کنار دوره های تخصصی طراحی سایت ویژه نوجوانان است.با یک مشاوره صحیح از طریق مشاوران و متخصصان ما می توانید استعدادها و علایق فرزندان خود را بسنجید و در بهترین شرایط آنها را ثبت نام نمایید. نیز برگزار می گردد.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر با فضای مناسب و اساتید مجرب برگزار کننده دوره ها و کارگاه های آموزش تخصصی نرم افزار و سخت افزار در سطوح متنوع از مقدماتی تا پیشرفته توسط اساتید حرفه ای با ارائه مدرک بین المللی معتبر است.

تمامی عزیزانی که جهت ارتقای رزومه کاری و شغلی خود نیاز به مدارک وزارت کار و یا سایر ارگان ها دولتی و خصوصی را دارند، می توانند در آموزشگاه کامپیوتر چابکسر طی گزراندن کلاس های تخصصی مدرک مورد نظر خود را دریافت نمایند.

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

آموزشگاه کامپیوتر چابکسر

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: