تیرداد نیوز

کد خبر: ۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - 19:45 - 09 July 2019
کارگزاری آبان از سال 1357 با هدف ارئه انواع خدمات سرمایه گزاری فعالیت خود را آغاز کرد.شرکت کارگزاری آبان به عنوان سازمانی خلاق و نوین در خدمات کارگزاری به شمار می رود.
شرکت کارگزاری آبان
موقعیت مکانی
تهران، خیابان ولی عصر، بالا تر از خیابان شهید بهشتی، بعد از کوچه نادر، شماره ۲۱۱۳
ایمیل
aban@aban.net
اطلاعات تماس
۸۵۵۱۰
وب سایت
www.aban.net

کارگزاری آبان

کارگزای آبان از جمله برترین شرکت های کارگزاری ارائه دهنده انواع خدمات سرمایه گزاری و خرید و فروش سهام در کشور است.

گروه کارگزاری آبان با خدماتی پویا و متنوع، با بهره‌گیری ازکادری مجرب، نوآور و به کمک تکنولوژی روز، همواره خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات کارگزاری در سریع ترین زمان با ایجاد شرایطی صمیمانه، پویا و دلپذیر در راستای جلب رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان خود دارد.کارگزاری آبان به عنوان یکی از بزرگترین کارگزاری های ایران همواره پیشرو ترین کارگزاری در ارائه خدمات متنوع و متناسب با شرایط روز و نیاز مشتریان بوده است.

گروه کارگزاری آبان اصل پاسخگویی به نیاز مشتریان را همواره اصلی ترین سرلوحه تعهدات خود می داند.

کارگزاری آبان


اولویت ها و ارزش های کارگزاری آبان

تعالی و برتری

تعهد و حرفه ای گری

خلاقیت و نوآوری

اصول اخلاق حرفه ای

کار گروهی


شرح خدمات کارگزاری آبان

پلتفرم های معاملاتی
پلتفرم های معاملاتی متنوع ما، با قابلیت استفاده در رایانه های شخصی و گوشی های هوشمند، امکان انجام معاملات آنلاین سهام و آتی را فراهم می نماید.

خدمات ویژه
آنگونه که دوست دارید از خدمات ما استفاده کنید. اگر فرصت مراجعه به دفاتر ما را ندارید و یا علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات ما هستید، از خدمات ویژه ما استفاده کنید.

مدیریت سرمایه گذاری
واحد مدیریت سرمایه گذاری ما آمادگی دارد مدیریت سرمایه گذاری شخصی شما در بورس را به عهده بگیرد. مدیریت صندوق های سرمایه گذاری، بخش دیگری از خدمات ما می باشد.

مشاوره سرمایه گذاری
گزارش های متنوع تحلیلی صنایع و شرکت ها، بهینه سازی و اصلاح پرتفوی سرمایه گذاری و برگزاری جلسات اختصاصی مشاوره سرمایه گذاری توسط کارشناسان خبره ما ارائه می گردد.

صندوق های سرمایه گذاری
اگر شخصا فرصت سرمایه گذاری در بورس و پیگیری امور مربوطه به آن را ندارید، می توانید در یکی از صندوق های سرمایه گذاری مشترک با مدیریت آبان سرمایه گذاری نمایید.

خدمات تامین مالی
این خدمات در جهت تسهیل استفاده از خدمات ما به علاقمندان ارائه می گردد. اگر فرصت مراجعه به دفاتر ما را ندارید و یا علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری هستید.

کالا و انرژی
کارشناسان خبره ما از صدور کد معاملاتی تا تحویل کالای شما و پذیرش کالاهای جدید در بورس های کالا و انرژی، لحظه به لحظه در کنار شما هستند.

آموزش
شروع به سرمایه گذاری در بورس و اتخاذ تصمیمات صحیح سرمایه گذاری نیازمند شناخت کامل از کارکرد بازارها و اصول صحیح سرمایه گذاری می باشد.

کارگزاری آبان

کارگزاری آبان


افتخارات کارگزاری آبان

لوح تقدیر فعالترین صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت در سال ۱۳۹۶

سازمان بورس و اوراق بهادار در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه سال ۱۳۹۶، در همایش فعالترین نهادهای مالی سال ۱۳۹۵، کارگزاری آبان را به عنوان مدیر فعالترین صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت برگزید.

کارگزاری آبان

نشان زرین برترین سازمان تاثیرگذار در خدمات بورس و اوراق بهادار در سال ۱۳۹۴

در دومین اجلاس متخصصین و رؤسای بانک، بیمه، بورس و شرکت های تاثیرگذار در اقتصاد کشور (Bainex)، که در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، شرکت کارگزاری آبان موفق به دریافت نشان زرین و نشان اعتماد برترین سازمان تاثیرگذار در خدمات بورس و اوراق بهادار گردید.

کارگزاری آبان

نشان افتخار و تندیس رضایتمندی مشتری در سال ١٣٩١

شرکت کارگزاری آبان در دومین سال پیاپی، در سال ١٣٩١ موفق به دریافت تندیس طلائی و نشان زرین ” رضایت مندی مشتری ” در بازارسرمایه گردید.

کارگزاری آبان

دریافت تندیس رضایت مندی مشتری در سال ١٣٩٠

شرکت کارگزاری آبان در سال ١٣٩٠ به عنوان یکی از صد شرکت برتر ایرانی،موفق به دریافت تندیس طلائی و لوح تقدیر ” رضایت مندی مشتری ” شد. این تندیس در طی مراسمی که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید توسط جناب آقای دکتر مصباحی مقدم، ریاست کارگروه تحول اقتصادی مجلس شورای اسلامی به این شرکت اهداء شد.

کارگزاری آبان


سایر دفاتر کارگزاری آبان :

واحد کالا و انرژی کارگزاری آبان

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه بهشتی، بعد از کوچه نادر، پلاک ٢١١٣
کد پستی: ١۵١١٧١٣٣١١
تلفن: ۴۲۱۵۱۵۱۴ ۰۲۱ ، ۴۲۱۵۱۵٠۲ ۰۲۱
نمابر: ٨٨۵۵۶٠٨٠ ۰۲۱
پست الکترونیکی: kala@aban.net
مسئول پذیرش: فاطمه قانعی آرانی
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی ۱۶:۳۰

واحد معاملات آتی کارگزاری آبان

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه بهشتی، بعد از کوچه نادر، پلاک ٢١١٣
کد پستی: ١۵١١٧١٣٣١١
تلفن: ۴۲۱۵۱۵۰۷ ۰۲۱ ، ۴۲۱۵۱۵۰۵ ۰۲۱
نمابر: ٨٨۵۵۶٠٨٠ ۰۲۱
پست الکترونیکی: gold@aban.net
مسئول پذیرش: فاطمه قانعی آرانی
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۷:۰۰ ، پنج شنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۶:۰۰

دفتر کارگزاری آبان در کیش

آدرس: کیش، میدان امیرکبیر، برج مالی آنا، طبقه دوم
کد پستی: ۶۳۳۷۵ ۷۹۴۱۷
تلفن: ۵۴۷۰ ۴۲ ۴۴ ۰۷۶
پست الکترونیکی: kish@aban.net
مسئول پذیرش: سمانه اشراق جهرمی
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰

دفتر کارگزاری آبان در ارومیه

آدرس: ارومیه، خیابان برق، نرسیده به چهار راه باهنر(آپادانا)، جنب اداره کل تربیت بدنی، بورس منطقه آذربایجان غربی
کد پستی: ۵۷۱۵۷۹۴۳۴۶
تلفن: ۷۱۹۹ ۴۷ ۳۳ ۰۴۴
پست الکترونیکی: uromie@aban.net
مسئول پذیرش: نازیلا دربا
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۸:۰۰ الی ۱۵:۰۰

کارگزاری آبان


دوره های متنوع آموزشی کارگزاری آبان

آشنایی با اصول سرمایه گذاری در بورس

در این دوره آموزشی، دانش پذیر با مفاهیم اولیه اوراق بهادار و نحوه سرمایه گذاری در بازار سهام آشنا خواهد شد. همچنین نسبت به فرآیندهای اجرایی، مکانیسم معاملات و قوانین حاکم بر بازار شناخت کافی حاصل می نماید.

آشنایی با قراردادهای اختیار معامله سکه

در این دوره آموزشی، دانش پذیر با مفهوم قراردادهای اختیار معامله و نحوه سرمایه گذاری در قراردادهای اختیار سکه در بورس کالا آشنا خواهد شد. همچنین نسبت به فرآیندهای اجرایی، مکانیسم معاملات و قوانین حاکم بر بازار شناخت کافی حاصل می نماید.

آشنایی مقدماتی با قرارداد آتی سکه

در این دوره آموزشی، دانش پذیر با مفهوم قراردادهای آتی و نحوه سرمایه گذاری در قراردادهای آتی سکه در بورس کالا آشنا خواهد شد. همچنین نسبت به فرایندهای اجرایی، مکانیسم معاملات و قوانین حاکم بر بازار شناخت کافی بدست می آورد.


صندوق های سرمایه گزاری

صندوق کوثر یکم

صندوق کوثر یکم، صندوقی با ریسک پایین سرمایه گذاری است و برای سرمایه گذارانی که هدف آنها دریافت عایدی ماهانه با نرخ مشخص می باشد طراحی شده است. منابع این صندوق اکثرا در دارایی های مالی با درآمد ثابت سرمایه گذاری می گردد و سرمایه گذار می تواند در هر زمان نسبت به ابطال واحدهای سرمایه گذاری خود و دریافت وجه حاصل از آن اقدام نماید.

صندوق یکم آبان

اکثر منابع صندوق یکم آبان در سهام شرکتها سرمایه گذاری می گردد و به همین دلیل سرمایه گذاری در این صندوق به علت نوسانات بازار سهام از ریسک بالاتری برخوردار است. درصورتی که علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار سهام می باشید ولی تخصص و فرصت لازم را ندارید این صندوق گزینه مناسبی برای شما می باشد.

صندوق پارس

صندوق پارس، صندوقی با ریسک متوسط سرمایه گذاری است. منابع این صندوق به نسبت متعادلی در بازار سهام و دارایی های مالی با درآمد ثابت سرمایه گذاری می گردد و سرمایه گذار می تواند در هر زمان نسبت به ابطال واحدهای سرمایه گذاری خود و دریافت وجه حاصل از آن اقدام نماید.

صندوق ندای امید

صندوق نیکوکاری ندای امید جهت حمایت مالی از بیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان غربی راه اندازی گردیده است و منافع حاصل از سرمایه گذاری در این صندوق (اصل و سود سرمایه گذاری) به انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان غربی اختصاص می یابد. در صورتی که علاقه مند به امور نیکوکارانه می باشید، این صندوق ابزار مناسبی در این راستا می باشد.

برچسب ها: کارگزاری آبان
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>