تیرداد نیوز

کد خبر: ۱۱۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - 16:41 - 12 July 2021
آموزش پیانو میدان پروین آموزش تخصصی سبک های متنوع پیانو در میدان پروین توسط بهترین اساتید آموزش پیانو بصورت آکادمیک در میدان پروین.
آموزشگاه موسیقی سورنا
اطلاعات تماس
09125702088
وب سایت
soorenamusic.com

آموزش پیانو میدان پروین

آموزش پیانو میدان پروین آموزش تخصصی سبک های متنوع پیانو در میدان پروین توسط بهترین اساتید آموزش پیانو بصورت آکادمیک در میدان پروین.دوره های آموزش پیانو میدان پروین با ارائه خدمات آموزش پیانو در انواع سبک ها کلاسیک و ایرانی به همراه آموزش تخصصی سلفژ و تئوری موسیقی، هارمونی، فرم و آنالیز، همنوازی و ... بهترین مرکز آموزش پیانو برای تمامی سنین است.

آموزش تخصصی انواع سبک ها پیانو در تمامی سطوح برای تمام سنین.

پیانو سازی بسیار دلنشین و خوش نوا و کامل ترین ساز دنیا با هفت اکتاو صدا است.پیانو را می‌توان یکی از محبوب‌ترین سازهای دنیای موسیقی دانست، که در طول تاریخ در تمامی سبک‌ ها و فرهنگ‌ ها به‌ خوبی ایفای نقش کرده است.شاید همین صدای گرم که از گذشته تا کنون در تمامی پهنه این سیاره‌ سبز شنیده‌ شده و از دستان خدایان و اساطیر گذشته و تا نوازندگان عصر مدرن سفر کرده است، دلیلی باشد برای نامعلوم بودن سرگذشت دقیق این صدای محبوب.آموزش پیانو میدان پروین به صورت مرحله به مرحله و قدم به قدم نواختن پیانو را به علاقه مندان این حوزه از موسیقی آموزش می دهد.

آموزش پیانو میدان پروین

خدمات آموزش پیانو در میدان پروین

آموزش تخصصی سبک های کلاسیک و ایرانی

آموزش پیانو در انواع سبک ها توسط مدرس خانم و آقا به همراه مشاوره تخصصی خرید ساز مناسب گروه سنی و سبک شما.

آموزش تخصصی پیانو به کودکان توسط روانشناس و دوره تخصصی کودک

آموزش صحیح گام نوازی و آرپژ در چند اکتاو

آموزش پیانو توسط آهنگ های ایرانی و یا سبک های ترجیحی شنیداری شما

آموزش متد های روز و شناخته شده دنیا نظیر هانون و چرنی و...

آموزش پیانو میدان پروین

آموزش صحیح نشستن و انگشت گذاری درست پیانو

دوره های آمادگی هنر آموز برای نوازندگی در استودیو و کنسرت

آموزش پیانو توسط نوازندگان حرفه ای استودیو، سینما و تلویزیون و تئاتر

دارای مجوز رسمی ( درجه 1 ) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سلفژ (پارلاتی , کانتاتی)، دیکته موسیقی ، تئوری موسیقی، آکورد شناسی مقدماتی و هارمونی مقدماتی، آکورد شناسی پیشرفته، کنترپوان، فرم، ارکستراسیون و ...

نواختن و آموزش موسیقی همواره موجب آرامش ذهن و جسم انسان می شود.پیانو از جمله ساز های پر طرفدار از سوی هنرجویان در سراسر دنیاست.بهترین دوره های تخصصی آموزش پیانو میدان پروین با بهترین اساتید برگزیده در محدوده میدان پروین، پیانو را با روشی مفید در تمامی سطح ها به شما آموزش می دهند.برای یادگیری پیانو هیچ زمان دیر نیست.آموزش روان و ساده انگشت گذاری و اجرای صحیح و نشستن درست و مناسب روی صندلی پیانو و آشنایی با انواع ریتم های متنوع پیانو از جمله خدمات آموزشی ما به شماست.

آموزش پیانو میدان پروین

آموزشگاه پیانو در میدان پروین ارائه کننده آموزش پیانو کلاسیک و ایرانی به همراه آموزش تخصصی نت خوانی همراه با مترونوم و آموزش سلفژ، اجرای دوره های بداهه نوازی و اجرای دوره های همنوازی به همراه ریتم خوانی است.

آموزش پیانو در میدان پروین

آموزش پیانو میدان پروین برای همه دوستداران پیانو از هر گروه سنی که مایل به پیشرفت خود هستند و می خواهند مهارت های موجود در نواختن پیانو خود را به سطح حرفه ای تری برسانند علاوه بر دروس پیانو و سلفژ برای مبتدیان، آموزش های پیانو شامل آثاری در ژانرهای مختلف موسیقی محبوب، از آثار موسیقی کلاسیک غربی و موسیقی متن فیلم گرفته تا جاز را پس از تعیین سطح برای کسانی که قبلا در دوره پیانو شرکت کرده اند برگزار می کنند.

آموزش پیانو در آموزش موسیقی اولیه جایگاه بسیار مهمی دارد و بی دلیل نیست که می گویند هر موزیسینی که به صورت حرفه ای موزیک کار می کند باید حتما پیانو زدن رو تا حدی بلد باشد.نتایج نشان داده است كودكانی كه در این گروه سنی دروس پیانو را آموزش می بینند با شدت بیشتری از قسمت های راست و چپ مغز خود استفاده می كنند که این امر موجب هماهنگی دست و چشم، تقویت حافظه و افزایش اعتماد به نفس و موفقیت در مدرسه نیز خواهد بود.

آموزش پیانو میدان پروین با برگزاری دوره های تخصصی و آکادمیک از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی سنین و بخصوص کودکان زمینه های اصلی رشد کودکان را برای هر چه بهتر نواختن پیانو فراهم کرده است.

آموزش پیانو میدان پروین

آموزش پیانو میدان پروین

آموزش پیانو میدان پروین

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>