تیرداد نیوز

کد خبر: ۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۸ - 00:31 - 29 June 2019
دکتر گلاره رادمهر دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان.دکتر گلاره رادمهر دارای دکترای تخصصی پزشکی ورزشی از دانشگاه علوم پزشکی تهران.
دکتر گلاره رادمهر
موقعیت مکانی
گیشا، نبش خیابان احمدی (خیابان ۳۸)، پلاک۲۴۱، واحد۱
اطلاعات تماس
88282651 - 88282652

دکتر گلاره رادمهر

دکتر گلاره رادمهر فارغ التحصیل دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دارای دکترای تخصصی پزشکی ورزشی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

دکتر گلاره رادمهر دارای مدرک حرفه ای دیابت ،تغذيه و ليزر درماني هستند. از سوابق كاری دکتر گلاره رادمهر مدير درمان بيمارستان شهداي تجربش و پزشك متخصص درمانگاه اين بيمارستان بوده است همچنين اشتغال به كار به عنوان پزشك متخصص بيمارستان مدرس شهر ساوه نيز از جمله سوابق ايشان است.

دکتر گلاره رادمهر

دکتر گلاره رادمهر

با توجه به رشته تحصیلی و علاقه مندی دکتر گلاره رادمهر به مقوله ورزش علاوه بر همکاری با هیات پزشکی ورزشی استان تهران در طبابت های خویش در مرکز تخصصی خود تلاش می کنند تا علاوه بر بکارگیری آخرین روش ها و دستگاه های موجود جهت تشخيص و بهبود بیماری های ساختاری از تمرینات ورزشی نیز كمك بگیرن زیرا که اعتقاد دارند:

ريشه بسياری از بيماری ها در اختلال ساختاری و بيومكانيك است كه با تشخيص به هنگام و درمان تخصصي آنها از بروز و عوارض بيشتر جلوگيری می شود و ورزش روشی موثر بدون عارضه و كم هزينه برای درمان بيماری هاست.

جستجوهای مرتبط :

آدرس دکتر گلاره رادمهر

تلفن دکتر گلاره رادمهر

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
کوچه باغ فرهنگ و تاریخ