تیرداد نیوز

کد خبر: ۶۱۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 20:00 - 01 July 2024
پیام تبریک مخبر؛

قهرمانی تیم ملی تکواندو در رقابت های جهانی کره جنوبی

سرپرست ریاست جمهوری درخشش تیم ملی تکواندوی کشورمان و کسب مقتدرانه عنوان قهرمانی جهان برای دومین سال متوالی در رقابت‌های جام جهانی در کشور کره جنوبی را مایه افتخاری ارزشمند برای ایران اسلامی دانست.

به گزارش تیرداد نیوز -  محمد مخبر در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی تکواندو در رقابت‌های جهانی کره جنوبی برای دومین سال متوالی تصریح کرد: ضمن قدردانی و تشکر صمیمانه از زحمات ورزشکاران شایسته و تلاش‌های مربیان، دست‌اندرکاران و همه زحمت‌کشان این رشته مدال‌آور، این موفقیت ارزشمند را به مردم کشورمان تبریک عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال، استمرار توفیقات تیم ملی و سایر ورزشکاران کوشای کشورمان را مسئلت دارم.

متن پیام او به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش تیم ملی تکواندوی کشورمان و کسب مقتدرانه عنوان قهرمانی جهان برای دومین سال متوالی در رقابت‌های جام جهانی در کشور کره جنوبی، مایه نشاط ملی و افتخاری ارزشمند برای آحاد ملت غیور و قهرمان‌پرور ایران اسلامی است.

اینجانب، ضمن قدردانی و تشکر صمیمانه از زحمات ورزشکاران شایسته و تلاش‌های مربیان، دست‌اندرکاران و همه زحمت‌کشان این رشته مدال‌آور، این موفقیت ارزشمند را به مردم کشورمان تبریک عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال، استمرار توفیقات تیم ملی و سایر ورزشکاران کوشای کشورمان را مسئلت دارم.

محمد مخبر

سرپرست ریاست جمهوری

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
پیشنهاد روز

تعطیلی شنبه ها دوباره در دستور کار قرار گرفت

علت افزایش قیمت تاکسی های اینترنتی چیست

همسان سازی حقوق بازنشستگان متوقف شد

قیمت دلار تا کجا پایین می آید

اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت 14 امروز

قیمت خودرو ریزش کرد

طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم

کوچه باغ فرهنگ و تاریخ