تیرداد نیوز

کد خبر: ۵۷۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - 20:42 - 20 November 2023
توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم،
برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم طی فراخوانی، کارگزاران، مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد و پژوهشکده‌های علاقه‌مند در 10 استان کشور را به همکاری با این برنامه به عنوان معین منطقه‌ای دعوت کرد.

به گزارش تیرداد نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم معاونت علمی قصد دارد تا با کارگزاران فعال در حوزه تجاری‌سازی فناوری به ویژه آنها که مسلط به شناسایی و عارضه‌یابی فناورانه، توسعه بازار محصولات دانش بنیان و شبکه‌سازی بین اعضای زیست بوم علم و فناوری و اقتصاد استان در جهت اجرای برنامه‌های کلان خود در 10 استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، ایلام، گیلان، اردبیل، یزد و فارس همکاری کند.

ابعاد برنامه‌های این دفتر جهت همکاری با کارگزاران شامل شناسایی و عارضه یابی فناورانه و نوآورانه زنجیره ارزش‌های صنایع مردم‌محور همچون کشاورزی، شیلات، گردشگری شبکه‌سازی بین زیست‌بوم علم و فناوری، نخبگان، گروه‌های مردمی و جهادی، مسئولان مرتبط استانی و سایر مخاطبان طرح‌های برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در مناطق محروم استان‌های هدف، کمک به رسوخ فناوری و توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان در مناطق محروم و تدوین برنامه و مدل توسعه بوم‌های هدف این برنامه شامل شهرستان‌های محروم استان‌های هدف و تدوین طرح‌های توسعه‌ای دبیرخانه برنامه ملی توسعه اقتصاد دانش بنیان در مناطق محروم است.

کارگزاران، مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد و پژوهشکده‌های علاقه‌مند می‌توانند اطلاعات، سابقه فعالیت، پیشنهادات و مستندات خود را تا پایان روز پانزدهم آذرماه 1402 ارسال کنند. اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تلفن 021-83530 داخلی 7431 قابل دسترسی است.

فراخوان جذب معین منطقه ای در راستای اجرای برنامه ملی

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارها
پیشنهاد روز

هشدار نارنجی آلودگی هوا در 7 شهر

امروز آخرین مهلت ثبت نام کنکور

توماج صالحی دوباره بازداشت شد

سقف وام صندوق های قرض الحسنه 100 میلیون تومان شد

هنری کیسینجر وزیر خارجه پیشین آمریکا در 100 سالی درگذشت

یارانه نقدی 3 میلیون نفر در دهک 10 مجدد برقرار شد

رئیس جمهور 4 هزار و 380 واحد مسکن مهر پرند را افتتاح کرد