تیرداد نیوز

کد خبر: ۵۷۵۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - 16:57 - 20 November 2023
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۲۹ آبان) با هشت‌هزار و ۳۱۷ واحد کاهش، در ارتفاع ۲‌میلیون و ۱۷ هزار و ۹۱۵ واحدی قرار گرفت.

به گزارش تیرداد نیوز، امروز در معاملات بورس تهران، بیش از ۶ میلیارد و ۵۴۴ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۴۸ هزار و ۵۵۹ میلیارد ریال معامله شد.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با یک‌هزار و ۱۲۷ واحد و فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با ۶۹۱ واحد، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (حکشتی) با ۴۹۸ واحد، ایران‌ خودرو (خودرو) با ۳۸۲، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با ۳۸۰ واحد، مخابرات ایران (اخابر) با ۳۱۱ واحد و ذوب آهن اصفهان (ذوب) با ۲۵۰ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

بیشترین تاثیر مثبت را نمادهای گروه توسعه مالی مهرآیندگان (ومهان) با ۱۶۴ واحد، سرمایه‌ گذاری آتیه‌ دماوند (واتی) با ۱۹۳ واحد و سرمایه‌گذاریی توکافولاد (هلدینگ (وتوکا) با ۸۷ واحد داشتند.

همچنین سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، سایپا (خساپا)، سرمایه‌ گذاری ساختمان‌ایران‌ (وساخت)، گسترش‌ سرمایه‌گذاری‌ ایران‌خودرو (خگستر)، تامین سرمایه کاردان (تکاردان) و سرمایه‌گذاری شاهد (ثشاهد) در نمادهای پُرتراکنش بورس قرار داشتند.

آخرین وضعیت شاخص فرابورس

شاخص فرابورس نیز امروز با ۱۳۲ واحد کاهش به ۲۴ هزار و ۹۵۱ واحد رسید. در این بازار بیش از ۹ میلیارد و ۴۶۳ میلیون برگه سهم و اوراق مالی داد و ستد شد.

صبا فولاد خلیج فارس (فصبا)، توسعه معادن کرومیت کاوندگان (کرومیت)، پویا زرکان آق دره (فزر)، فولاد شاهرود (فرود) و نیان الکترونیک (نیان) بیشترین اثر را بر شاخص فرابورس گذاشتند.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارها
پیشنهاد روز

هشدار نارنجی آلودگی هوا در 7 شهر

امروز آخرین مهلت ثبت نام کنکور

توماج صالحی دوباره بازداشت شد

سقف وام صندوق های قرض الحسنه 100 میلیون تومان شد

هنری کیسینجر وزیر خارجه پیشین آمریکا در 100 سالی درگذشت

یارانه نقدی 3 میلیون نفر در دهک 10 مجدد برقرار شد

رئیس جمهور 4 هزار و 380 واحد مسکن مهر پرند را افتتاح کرد