تیرداد نیوز

کد خبر: ۵۷۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - 20:46 - 13 November 2023
شبکه براندازی که برانداز شد
شبکه منوتو در پیامی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، از احتمال تعطیلی این شبکه تا پایان ژانویه سال میلادی آینده خبر داد.

شبکه منوتو تعطیل می شود

به گزارش تیرداد نیوز، شبکه منوتو که یکی از رسانه‌های جریان ضدایران است و به‌عنوان رسانه رپورتاژی سلطنت‌طلبان و بهائیت در ایران شناخته می‌شد، در پیامی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، از احتمال تعطیلی این شبکه خبر داد.

این پیام که با امضای کیوان و مرجان عباسی رؤسای بهایی این شبکه منتشر شده است، اعلام کرده است احتمالاً تا آخر ماه ژانویه سال 2024 به پخش ادامه می‌دهند و در ادامه با این شبکه خداحافظی می‌کنند.

بعد از اغتشاشات سال گذشته که جبهه ضدایران با ناکامی روبه‌رو شدند، رسانه‌های ضدانقلاب با بحران اعتبار و ریزش مخاطب روبه‌رو شدند. شبکه ایران‌اینترنشنال نیز که پیشتر از سوی سرمایه‌داران سعودی تأمین اعتبار می‌شد، مجبور شد با تغییر کارفرما به دامان صهیونیست‌ها کوچ کند.

همان‌طور که شبکه ایران‌اینترنشنال تلاش داشت تریبون دادن به گروهک‌های تروریستی و تجزیه‌طلب را عادی جلوه دهد، شبکه منوتو نیز در طول 14 سال فعالیت خود در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی سعی در قبح‌زدایی از رفتارهای غیراخلاقی و ضدارزشی داشت و تولیدات این شبکه عمدتاً بر این نوع نگاه متمرکز بود.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارها
پیشنهاد روز

هشدار نارنجی آلودگی هوا در 7 شهر

امروز آخرین مهلت ثبت نام کنکور

توماج صالحی دوباره بازداشت شد

سقف وام صندوق های قرض الحسنه 100 میلیون تومان شد

هنری کیسینجر وزیر خارجه پیشین آمریکا در 100 سالی درگذشت

یارانه نقدی 3 میلیون نفر در دهک 10 مجدد برقرار شد

رئیس جمهور 4 هزار و 380 واحد مسکن مهر پرند را افتتاح کرد