تیرداد نیوز

کد خبر: ۵۶۵۹۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - 23:11 - 17 September 2023
دفتر برنامه ملی توسعه شهرک های گلخانه ای و شیلاتی معاونت علمی در حوزه شناسایی شرکت‌ها و مجموعه‌های دانش‌بنیان و فناور در زمینه ادوات پشتیبانی زنجیره ارزش پرورش ماهی در قفس فراخوان داد.

به گزارش تیرداد نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دفتر برنامه ملی توسعه شهرک های گلخانه ای و شیلاتی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، در نظر دارد نسبت به شناسایی و بهره‌مندی از توانمندی‌ و ظرفیت شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال در حوزه طراحی و ساخت ادوات پشتیبانی زنجیره پرورش ماهی در قفس اقدام نماید.

این فراخوان، سه محور اصلی، «پمپ انتقال ماهی» با سایز ورودی و خروجی 10 اینچ، حداکثر هد 10 متر، حداکثرفاصله 1000 متر، مناسب برای آب شور، «سورتر ماهی زنده» دارای سه خروجی مجهز به شمارشگر ماهی، مناسب برای سایز ماهی 400 تا 800 گرم، مناسب برای آب شور (استیل 316) و «مخازن حمل ماهی زنده» با قابلیت حمل مخازن بر روی تریلی، دارای خروجی سایز 12 اینچ با درب دو حالته، حداقل حجم 5000 لیتر و مناسب برای آب شور را پوشش می دهد.

از این رو، از شرکت‌های توانمند دعوت می شود که طرح اولیه پیشنهادی خود را به همراه رزومه مرتبط تا پایان شهریورماه به شرکت گسترش فناوری دریایی شریف به عنوان مدیر طرح (پیمان) توسعه زنجیره های ارزش پرورش ماهی در قفس ارسال نمایند.

آدرس الکترونیک: 

شماره تلفن: 88206405-021 و 88961850-021

نشانی پستی:تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، تقاطع ششم (شیخلر)، پلاک 75، ساختمان شمالی، طبقه سوم شرقی، شرکت گسترش فناوری دریایی شریف (دبیرخانه مدیریت طرح (پیمان) برنامه ملی توسعه پرورش ماهی در قفس)

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>