تیرداد نیوز

کد خبر: ۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - 16:37 - 24 June 2019

مسی: به برد برابر قطر نیاز داشتیم

تیم ملی فوتبال آرژانتین در چارچوب کوپا آمریکا با ۲ گل مقابل قطر به پیروزی رسید تا نخستین پیروزی خود را در تورنمنتی که هنوز در آن ندرخشیده اند، دشت کنند؛ اما «لیونل مسی» کاپیتان آلبی سلسته می گوید: این برد می تواند همان چیزی باشد که در مسیر قهرمانی به آن نیاز دارند.
تیرداد نیوز - تیم تحت هدایت «لیونل اسکالونی» میهمان آسیایی را به لطف گل زودهنگام «لوتارو مارتینز» و گل دقیقه آخری «سرخیو آگوئرو» شکست داد و بدین ترتیب در یک چهارم به مصاف ونزوئلا خواهد رفت.
فوق ستاره آرژانتین در این باره اظهار داشت: بازی خوبی کردیم و بردیم و این چیزی است که اهمیت دارد؛ برای به دست آوردن اعتماد به نفس و آرامش در ادامه راه به این پیروزی نیاز داشتیم.
وی ادامه داد: هر چه بیشتر بازی کنیم تیم پیشرفت بیشتری می‌کند و این اتفاق برای مجموعه تیم خوب است.
آرژانتینی‌ها در حالی پا به میدان گذاشته بودند که شکست ۲ بر صفر مقابل کلمبیا و تساوی یک بر یک مقابل پاراگوئه، آنها را به شدت تحت فشار و انتقاد قرار داده بود.
اگرچه با این پیروزی نمی‌توان استنباط زیادی از عملکرد آتی آرژانتین داشت اما این پیروزی دست کم آنها را برای جنگیدن در مسی فتح جام ملت های آمریکای جنوبی (کوپا آمریکا) عنوانی که از سال ۱۹۹۳ آن را تصاحب نکرده‌اند، کمی مهیا کرد.
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
پیشنهاد روز

تعطیلی شنبه ها دوباره در دستور کار قرار گرفت

علت افزایش قیمت تاکسی های اینترنتی چیست

همسان سازی حقوق بازنشستگان متوقف شد

قیمت دلار تا کجا پایین می آید

اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت 14 امروز

قیمت خودرو ریزش کرد

طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم

کوچه باغ فرهنگ و تاریخ