تیرداد نیوز

کد خبر: ۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - 16:37 - 24 June 2019
تیم ملی فوتبال آرژانتین در چارچوب کوپا آمریکا با ۲ گل مقابل قطر به پیروزی رسید تا نخستین پیروزی خود را در تورنمنتی که هنوز در آن ندرخشیده اند، دشت کنند؛ اما «لیونل مسی» کاپیتان آلبی سلسته می گوید: این برد می تواند همان چیزی باشد که در مسیر قهرمانی به آن نیاز دارند.
تیرداد نیوز - تیم تحت هدایت «لیونل اسکالونی» میهمان آسیایی را به لطف گل زودهنگام «لوتارو مارتینز» و گل دقیقه آخری «سرخیو آگوئرو» شکست داد و بدین ترتیب در یک چهارم به مصاف ونزوئلا خواهد رفت.
فوق ستاره آرژانتین در این باره اظهار داشت: بازی خوبی کردیم و بردیم و این چیزی است که اهمیت دارد؛ برای به دست آوردن اعتماد به نفس و آرامش در ادامه راه به این پیروزی نیاز داشتیم.
وی ادامه داد: هر چه بیشتر بازی کنیم تیم پیشرفت بیشتری می‌کند و این اتفاق برای مجموعه تیم خوب است.
آرژانتینی‌ها در حالی پا به میدان گذاشته بودند که شکست ۲ بر صفر مقابل کلمبیا و تساوی یک بر یک مقابل پاراگوئه، آنها را به شدت تحت فشار و انتقاد قرار داده بود.
اگرچه با این پیروزی نمی‌توان استنباط زیادی از عملکرد آتی آرژانتین داشت اما این پیروزی دست کم آنها را برای جنگیدن در مسی فتح جام ملت های آمریکای جنوبی (کوپا آمریکا) عنوانی که از سال ۱۹۹۳ آن را تصاحب نکرده‌اند، کمی مهیا کرد.
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارها
پیشنهاد روز

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

نوبت پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری پرداخت شد

تن ماهی از قیمت گذاری دولتی خارج شد

امشب آخرین مهلت ثبت نام خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه

حکم 15 سال حبس برای ابر بدهکار بانکی اجرا شد

برگزاری آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت در بهمن ماه

آغاز ثبت نام خودروهای وارداتی از عصر امروز