تیرداد نیوز

کد خبر: ۹۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - 31 December 2019
برای اولین بار در کشور:
یک فوق تخصص جراحی پلاستیک گفت: در انتخاب جراح زیبایی وسواس داشته باشید و صورت و بدن خود را به دست هر شخص که ادعاى توانمندى می‌کند نسپارید. انتخاب جراح براى عمل‌های زیبایی، فقط بر اساس قیمت، هوشمندانه نیست.

تیردادنیوز - آرش نجف بیگی درباره جدیدترین روش لیفت صورت بیان کرد: با افزایش سن، قابلیت ارتجاعی پوست کاهش می‌یابد و چربی زیر پوستی کم می‌شود. در نتیجه به تدریج در پوست یک حالت جمع شدگی همراه با چین و چروک ایجاد می‌شود که ظاهر پوست را تغییر می‌دهد.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، ترمیمی و سوختگی افزود: شلی و افتادگی پوست و عضلات صورت با افزایش سن امری گریز ناپذیر است و در این میان افرادی هستند که تمایل دارند با کمترین محل برش شلی و افتادگی صورت را اصلاح کنند.

وی ادامه داد: گزینه‌های مختلف جراحی برای جوان‌سازی صورت و از بین بردن چین و چروک‌های پوست وجود دارد که در این بین می‌توان به استفاده از ایمپلنت‌های قابل جذب اندوتاین اشاره کرد. ایمپلنت‌هاى قابل جذب از جنس پلى گلیکولیک و پلی لاکتیک اسید بوده که پس از تعبیه، ظرف مدت ٦ ماه تا یک سال کاملا جذب شده و از بین می‌روند، اما تاثیر لیفت این ایمپلنت‌ها می‌تواند 8 تا 10 سال در صورت فرد باقی بمان. این عمل جراحى یک ساعته می‌تواند با بی‌حسی موضعى یا بی‌هوشى در بیمارستان انجام شود.

نحف بیگى اظهار داشت: در لیفت صورت به این روش، با استفاده از برش‌های کوچک‌تر لیفت صورت انجام و پوست‌ در ناحیه گیج‌گاهی، گونه و گردن به سمت بالا و پشت کشیده می‌شود. احتمال تورم، کبودی و دست‌کارى کمتر در این روش نوین که براى اولین بار در سطح کشور برای لیفت ناحیه تحتانی صورت انجام می‌شود نسبت به سایر روش‌ها کمتر است. افرادى که میزان شلى و افتادگى پوست‌شان به مراتب کمتر است و همچنین پوست نازکى ندارند بهترین کاندید براى این نوع عمل جراحى هستند.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک گفت: دوره نقاهت به علت کم تهاجمى بون، به سرعت طى می‌شود. بعد از حدود یک هفته تورم صورت فروکش می‌کند و تجویز پمادهای ترمیم زخم مناسب نیز می‌تواند نشانه‌های جراحی را به مرور از پوست رفع کند.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: