تیرداد نیوز

کد خبر: ۹۱۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - 21 December 2019
شبکه ملی فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در جهت توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و فناورانه ایرانی، در بهمن ماه امسال نشستی با حضور سرمایه‌گذارانی از ۱۱ کشور دنیا در تهران برگزار می‌ کند.

تیرداد نیوز - به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این نشست که با نام «نشست سرمایه‌گذاری فناوری TIM۲۰۲۰ » نامگذاری شده است، سرمایه گذارانی از ۱۱ کشور دنیا حضور خواهند یافت. این سرمایه گذاران از دو رده «سرمایه گذاران فرشته» و «صندوق های سرمایه گذاری جسورانه» خواهند بود و طرح‌ها و پروژه‌های مبتنی بر فناوری ایرانی را برای سرمایه گذاری احتمالی مورد ارزیابی قرار خواهند داد. فرصت‌های کم نظیری مانند نیروی انسانی فراوان و اقتصادی در کنار محصولات دانش بنیان ارزان، سرمایه گذاران خارجی را به رغم تحریم‌های یکجانبه، علاقه مند کرده است که زیست بوم دانش بنیان ایرانی را مورد توجه قرار دهند.
در این رویداد سرمایه گذاری، همچنین فرصت‌های سرمایه گذاری موجود در دیگر کشورها نیز با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته می‌شود.
سرمایه‌گذاران حاضر در این نشست در حوزه‌های مختلفی مانند فینتک، سلامت، گردشگری، بازی‌های رایانه‌ای و صنایع غذایی طرح‌های پیشنهادی و فرصت‌های موجود را مورد بررسی قرار خواهند داد.
از دیگر برنامه‌های این رویداد می‌توان به برگزاری پنل‌های تخصصی، کارگاه آموزشی و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی اشاره کرد.
دومین نشست سرمایه‌گذاری فناوری ۱۵ و ۱۶ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای ثبت نام و حضور در نشست می‌توانند به سایت TIM.d۸tten.org مراجعه کنند.
 
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: