تیرداد نیوز

کد خبر: ۵۷۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - 17:54 - 20 November 2023
نکیسا:
مدیر عامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: امیدوارم در یک بازی عادلانه و جوانمردانه با احترام متقابل بتوانیم استقلال را در اصفهان متوقف کرده و رقیب جدی‌تری برای تیم‌های بالای جدول باشیم.

تیرداد نیوز - نیما نکیسا پیش از مصاف تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال در فولاد شهر در خصوص شرایط روحی تیمش، اظهار کرد: بازیکنان بسیار پرتلاش‌تر و جسورتر از قبل در حال تمرین هستند. یک فعل خواستن عجیبی در وجود تک‌تک بازیکنان است که شاید کمتر کسی فکر می‌کرد اینقدر همدل بتوانیم تیم خطرناکی در لیگ باشیم. اما برای تمامی رقبا احترام قائلیم و همه آن‌ها دوستان ما هستند.

وی افزود: در بسیاری از میادین که به اشتباه امتیازاتی از ما گرفته شد، اما با این حال پرتلاش و جسور در حال تلاش هستیم.

نکیسا یادآور شد: استقلال و پرسپولیس هویت کشور هستند. امیدوارم در یک بازی عادلانه و جوانمردانه با احترام متقابل بتوانند استقلال را در اصفهان متوقف کرده و رقیب جدی‌تری برای تیم‌های بالای جدول باشیم.

مدیر عامل ذوب‌آهن در پایان در خصوص حضورشان در کارخانه ذوب‌آهن و بازدید از آن، تصریح کرد: بازیکنان دوست داشتند محیط کارخانه و همکارانشان در عرصه تولید کشور را ببینند. همچنین به تیم ملی نوجوانان و حسین عبدی، دوست قدیمی‌ام تبریک می‌گویم. محصول آکادمی ذوب‌آهن نیز در تیم ملی حضور دارد و بازی‌های خوبی ارائه کرده است. شرایطمان در جدول فعلا مناسب است اما به قول ربیعی ممکن است کاذب باشد و شاید نتوان به آن استناد کرد. تمام تلاشمان ماندن در بالای جدول است اما به هرحال تیم‌هایی هستند که بازی عقب‌افتاده دارند و این واقعیت جدول است.

او ادامه داد: در کنار فوتبال، تیم بسکتبال ذوب‌آهن نیز در این روزها در بخش آقایان و بانوان نتیجه خوبی می‌گیرد. بخش عمرانی نیز در حال تلاش است.دست به دست داده شرایط خوبی را فراهم کنیم.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارها
پیشنهاد روز

هشدار نارنجی آلودگی هوا در 7 شهر

امروز آخرین مهلت ثبت نام کنکور

توماج صالحی دوباره بازداشت شد

سقف وام صندوق های قرض الحسنه 100 میلیون تومان شد

هنری کیسینجر وزیر خارجه پیشین آمریکا در 100 سالی درگذشت

یارانه نقدی 3 میلیون نفر در دهک 10 مجدد برقرار شد

رئیس جمهور 4 هزار و 380 واحد مسکن مهر پرند را افتتاح کرد