تیرداد نیوز

کد خبر: ۵۵۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 13:45 - 02 May 2023
مربی تیم ملی کشتی آزاد درباره آخرین وضعیت مصدومیت کامران قاسمپور، قهرمان جهان توضیحاتی را بیان کرد.

تیرداد نیوز - کامران قاسمپور دارنده ۲ مدال طلای جهان و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ پیش از آغاز اردوی تیم ملی در تمرینات دچار آسیب دیدگی شد و به دلیل کشیدگی کشاله ران از تمرینات پرفشار کادر فنی منع شد، اما پس از اردو در تمریناتی که در جویبار دنبال می‌کرد بار دیگر دچار تشدید مصدومیت شد.

با توجه به اهمیت حضور کامران قاسمپور دارنده ۲ مدال طلای آسیا در رقابت‌های جهانی بلگراد، کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت وی را به دلیل جلوگیری از آسیب جدی به مسابقات رنکینگ قرقیزستان اعزام نکند. او در حال حاضر فیزیوتراپی را در تهران پیگیری می‌کند.

در همین راستا احسان امینی مربی تیم ملی کشتی آزاد، اظهار داشت: همین الان هم کامران قاسم‌پور شرایط کشتی گرفتن را دارد، شاید تنها ۲۰ درصد آسیب‌دیده بود و ما نخواستیم این میزان مصدومیت تبدیل به تهدید شده و تشدید شود، چون مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی و جهانی ۲۰۲۳ در پیش است.

وی درباره چهل و سومین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی به عنوان مرحله چهارم چرخه انتخابی تیم ملی که روز‌های ۴ و ۵ خرداد ماه به میزبانی شهر ارومیه برگزار می‌شود، اظهار داشت: جام تختی یکی از مراحل مهم انتخابی است و، چون این جام جنبه انتخابی دارد، کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت که اردو برگزار نشود و کشتی‌گیران در شرایط دلخواه خودشان به تمرین بپردازند. ما نمی‌توانستیم همه را به این اردو دعوت کنیم، چرا که احتمال داشت شائبه‌ای درباره میزان آمادگی و وضعیت نفرات پیش بیاید.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: