تیرداد نیوز

کد خبر: ۴۵۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 01:20 - 14 May 2022
معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی روز (جمعه) با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها» مستقر است، بازدید کردند.


به گزارش تیرداد نیوز به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر «محمد مخبر» و دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» در این بازدید از نزدیک در جریان روند پاسخگویی به درخواست‌ها، شکایات و سؤالات مردم در خصوص جاماندگان دریافت یارانه در طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها و همچنین سؤالات پیرامون این طرح قرار گرفتند.

دکتر مخبر و دکتر عبدالملکی در جریان این بازدید ضمن گفت‌وگوی صمیمی و قدردانی از زحمات اپراتورهای سامانه‌های تلفنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تماس تلفنی چند هموطن که با این سامانه تلفنی تماس گرفته بودند، درخصوص طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها پاسخ دادند.

سامانه ۶۳۶۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوال و راهنمایی افرادی است که از دریافت یارانه‌ها در طرح جدید دولت جامانده‌اند و همچنین سؤالات و درخواست‌های مردمی در سه شیفت و با ۱۲۰ اپراتور که از جامعه معلولان کشور هستند انجام می شود.

برای ثبت اعتراض ها باید یا به سایت حمایت معیشتی مراجعه و یا با تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس گرفته شود.

طی دوره اجرای طرح (۴ روز) ۲ میلیون تماس و مراجعه به سایت انجام شده و اعتراض‌های یک میلیون و پنجاه هزار نفر ثبت شده که در حال بررسی است.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>