تیرداد نیوز

کد خبر: ۴۵۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 16:17 - 10 May 2022
انتشارات کمیسیون ملی یونسکو-ایران با آثار جدید در سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت

به گزارش تیرداد نیوز به نقل از کمیسیون ملی یونسکو-ایران، این کمیسیون با بیش از نیم قرن سابقه انتشاراتی، دارای کتاب‌هایی منحصر به فرد در حوزه‌های مختلف کاری یونسکو است و این آثار شامل کتاب‌های نفیس در قالب ترجمه، تالیف و گردآوری در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

غرفه کمیسیون ملی یونسکو با هدایت کتابخانه و مرکز اسناد این کمیسیون که به تازگی در مجموعه جُندی شاپور بازگشایی شده است آماده خدمت‌رسانی به محققان، دانشجویان و سایر مراجعه‌کنندگان نمایشگاه خواهد بود.

همچنین در این غرفه جدیدترین آثار منتشر شده از سوی انتشارات کمیسیون ملی یونسکو-ایران در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

این غرفه در سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی(ره) شبستان اصلی، طبقه فوقانی بخش ‌بین‌الملل آماده ارائه خدمات به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

همچنین نشست‌های علمی با محور کتاب، سواد و کتابخوانی از منظر یونسکو در روزهای نمایشگاه با حضور صاحبنظران این حوزه برگزار خواهد شد و در ادامه زمان برپایی این نشست‌ها و میهمانان به اطلاع علاقه‌مندان می‌رسد.

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، همچنین این رویداد در فضای مجازی در سامانه فعال خواهد بود.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>