تیرداد نیوز

کد خبر: ۴۱۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - 15:41 - 19 January 2022
پنجمین همایش بین المللی روان شناسی تربیتی با تاکید بر مداخلات روانی - تربیتی به همت انجمن روانشناسی تربیتی ایران و دانشگاه علامه طباطبائی و به منظور تحقق اهداف علمی و پژوهشی انجمن تیر ماه سال ۱۴۰۱ برگزار می شود.

تیرداد نیوز - اهمیت مداخلات روانی - تربیتی در ارتقای سلامت روان جامعه موجب شد تا پنجمین دوره همایش با تاکید بر مداخلات روانی - تربیتی برگزار گردد.

همایش مذکور با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با امتیاز بازآموزی از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.

سخنرانان از دانشگاه های مطرح داخلی و خارجی در پانل های تخصصی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و کارگاه های آموزشی و غرفه های دستاوردهای علمی و پژوهشی در حاشیه این همایش بین المللی بر پا خواهد شد.

به گفته مهرداد اسفنانی دبیر اجرایی همایش، پژوهشگران تا ۲۴ اسفند ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت همایش ضمن ثبت نام نسبت به ارسال چکیده مقالات خود اقدام نمایند.

با توجه به تجارب پیشین و استقبال گسترده پژوهشگران از همایش های انجمن روان شناسی تربیتی ایران پیش بینی می شود بیش از ۷۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شود.

نتایج داوری مقالات توسط کمیته داوران همایش ابتدای اردیبهشت ماه اعلام می گردد و مقالات پذیرفته شده در مجموعه مقالات همایش منتشر و مقالات برگزیده این رویداد بین المللی در فصلنامه علمی پژوهش چاپ خواهد شد.

پنجمین همایش بین المللی روان شناسی تربیتی تیر 1401 برگزار می شود

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>