تیرداد نیوز

کد خبر: ۴۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - 15 October 2019
اولیور بیرهوف، مدیر تیم های ملی آلمان در مورد حواشی اخیر ایلکای گوندوغان و امره جان صحبت کرد.

تیردادنیوز - چند روز و پس از آغاز ناآرامی های اخیر بین ترکیه و سوریه، جنک توسون بازیکن ترکیه ای در حمایت از ارتش کشور خود در شبکه های اجتماعی پستی گذاشت و امره جان و گوندوغان نیز که هر دو ریشه های ترکیه ای دارند، این پست را لایک کردند. البته هر دو بازیکنان بعدها به نوعی رفتار خود را تکذیب کرده و مدعی شدند این کار از سر بی حواسی و بی توجهی بوده است. اما حالا اولیور بیرهوف مدعی شد که گوندوغان و امره جان به اشتباه خود اعتراف کرده اند.

ستاره‌های آلمانی و اعتراف به اشتباه در مورد لایک جنجالی

اولیور بیرهوف گفت: "من و یواخیم لو هر دو با این بازیکنان صحبت کرده ایم و خود آنها نیز می دانند که رفتارشان اشتباه بوده است. آنها الگو هستند و هزاران نفر آنها را در کانال های رسانه های اجتماعی خود دنبال می کنند. بازیکنان باید از مسئولیت و تاثیر بزرگی که هر یک از سخنان و اقدامات آنها می تواند داشته باشد آگاه باشند.

هر دو بازیکن بعد از بازی با رسانه ها صحبت کردند و هم گوندوغان و هم امره به ما اطمینان دادند که آنها نمی خواستند اظهارنظر سیاسی داشته باشد. ما نیز به توضیحات آنها اطمینان داریم و مطمئنیم آنها هیچ هدف سیاسی نداشتند."

یوواخیم لو نیز در این رابطه گفت: "هر کسی که بازیکنان ما را می شناسد می داند که آنها هم مخالف ترور و جنگ هستند. هم امره جان و هم گوندوغان به وضوح این مسئله را اعلام کردند که این یک اظهارنظر سیاسی نبوده است."

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: