تیرداد نیوز

کد خبر: ۳۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - 05 October 2019
تحقق وعده یک کارآفرین جوان؛
کارآفرین برتر و مدیر منتخب نمونه جوان کشور در سال ۱۳۹۶ گفت: چشم انداز ما تا پایان سال ۱۳۹۹ ایجاد بیش از ۲۵۰۰ شغل جدید، فرهنگ سازی جهت استفاده از روانشناس تلفنی، حمایت از تولیدکنندگان پوشاک و خرید قطعی محصولات آنان است.

تیرداد نیوز - حسن باغبانیان نقش بخش خصوصی را در ایجاد فضاهای مناسب برای حمایت از تولیدکنندگان داخل بسیار حیاتی دانست و تصریح کرد: با یک ایده کاملأ جدید توانسته ایم گام ارزشمندی در حمایت از پوشاک مردانه داخلی برداریم که این روند در حوزه پوشاک بچه گانه و زنانه نیز طی فازهای بعدی اجرایی می گردد.
وی به نحوه عملکرد سرویس رایگان پرو کت و شلوار در محل اشاره و تأکید کرد: این سرویس با نام یقه اقدام به انجام پرو رایگان کت و شلوار مردانه در محل می کند که مورد اقبال مشتریان و تولیدکنندگان نیز قرار گرفته است.
خالق برند یقه ادامه داد: با تماس با شماره 1449 و یا ارسال پیامک به 20001449 ، بدون حتی یک ریال هزینه، در کمال آرامش و در زمانی اندک، حدود 50 دست کت و شلوار در طرح ها، رنگ ها، جنس ها و قیمت های مختلف برای انجام پرو رایگان در محلی که مشتریان سفارش داده اند، با خودروهای مخصوص حمل لباس، توسط دو استایلیست آموزش دیده و مجرب، در دسترس شهروندان تهرانی قرار می گیرد.
وی گفت: این طرح در فازهای بعدی در دیگر کلان شهرها نیز قابل اجرا خواهد بود که همین امر باعث ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای تعداد قابل توجهی از جوانان نیز می گردد.
باغبانیان ضمن اعلام آمادگی کامل برای اعطای نمایندگی یقه به کلیه شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت، در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سطح گسترده تر گفت: حمایت از تولید داخل و رونق تولید، صرفه جویی در وقت، کاهش ترافیک، کاهش آلودگی هوا، ارائه تخفیف هشت درصدی از فاکتور فروش و همچنین هدیه هفت میلیون ریالی در قالب بن کارت را از دیگر مزیت های سرویس پرو رایگان لباس در محل است.
وی یکی دیگر از مزایای این سرویس را خدمات خیاطی رایگان در محل اعلام کرد و افزود: آمادگی کامل داریم که با کلیه تولیدکنندگان پوشاک داخلی وارد مذاکره شده و با استفاده از زیرساخت های ایجاد شده در این سرویس نسبت به ارائه و فروش اقلام آنان اقدام نماییم.
باغبانیان گفت: با مطالعات و برنامه ریزی های انجام شده، کارآفرینی، کاهش آسیب های اجتماعی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و افزایش سطح آگاهی هموطنان در فازهای جداگانه در دستور کار قرار گرفته است.
به گفته این کارآفرین جوان، با توجه به نامگذاری امسال به نام رونق تولید و ادامه روند جنگ اقتصادی، ایجاد اشتغال برای جوانان این سرزمین، همچنان در اولویت برنامه هاست.
وی افزود: در همین راستا و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز مشاوره روانشناسی تلفنی کشور با نام همکده با اخذ کلیه مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح تأسیس و راه اندازی شده است.
وی گفت: این مرکز تا کنون توانسته است، حدود 150 مشاور روانشناس با مدارک کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش های مختلف روانشناسی را به طور مستقیم مشغول به کار کند.
باغبانیان با اشاره به اینکه، رسالت همکده علاوه بر ایجاد اشتغال، کمک به کاهش آسیب های اجتماعی و پاسخ به سوالات هموطنان در حوزه های مختلف روانشناسی و خدمات مشاوره اجتماعی و روانشناختی است، افزود: یکی دیگر از اهداف تأسیس و راه اندازی مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی همکده، اجرای طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مشارکت نهادهای ذیربط است.
این کارآفرین جوان، ساده ترین راه ارتباط با این مرکز را سامانه پیامکی 20005555 و مراجعه به سایت hamkadeh.ir اعلام کرد و گفت: ارائه مشاوره های پیش از ازدواج، مشکلات خانوادگی، طلاق و خیانت، اعتیاد، افسردگی و مشاوره های تحصیلی از جمله کارهایی که این مرکز انجام می دهد.
وی افزود: این نوع مشاوره ها علاوه بر افزايش و اصلاح سطح آگاهی خانواده ها، موجب سلامت روان، طراوت و شادابی روح، تحکیم بنیان خانواده، ارتقای سطح آموزشی، تحصیلی و شغلی، رفع مشکلات جنسی، کاهش مشکلات خانوادگی و مسائل زناشویی و تربیت صحیح فرزندان می شود که همه این موارد در نهایت، رضايتمندي و پايداري بنیان خانواده ها را در پی خواهد داشت و سلامت روان جامعه را به ارمغان می آورد.
مدیر منتخب نمونه جوان کشور، در پایان به رونمایی از یک اپلیکیشن کاملأ کاربردی، ویژه و خاص که در خاورمیانه بدون رقیب خواهد بود نیز اشاره کرد و افزود: جزئیات مربوط به این نرم افزار ویژه، در روز رونمایی ضمن دعوت از کلیه رسانه و با حضور مسئولان کشوری اعلام می گردد.
وی به همین اندازه بسنده کرد که این نرم افزار پس از بهره برداری و آغاز به کار رسمی، علاوه بر اشتغال زائی، موج تازه ای از افزایش سطح دانش و اطلاعات تک تک خانواده ها را در حوزه مرتبط با خود ایجاد خواهد کرد.
 
 
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: