تیرداد نیوز

کد خبر: ۳۵۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - 17:00 - 06 October 2021
فرمانده حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا:
حسین زاده گفت: شرکت سایپا هرگونه جذب نیرو را از طریق سایت رسمی و سایر درگاه‌های خود اطلاع رسانی می‌کند.

به گزارش تیردا نیوز به نقل از سایپا؛ اخیرا خبری در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن به استخدام شرکت سایپا از بین بسیجیان استان البرز اشاره شده و انتشار این اطلاعیه کذب، عناد جویی و غرض ورزی عده‌ای خاص را نشان می‌دهد.

داود حسین زاده فرمانده حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا با اشاره به انتشار خبر فوق گفت: در این اطلاعیه کذب آمده که طی توافق بسیج استان البرز با شرکت سایپا، این مجموعه صنعتی از متقاضیان بسیجی استخدام به عمل می‌آورد. این در حالی است که شرکت سایپا هرگونه جذب نیرو را از طریق سایت رسمی و سایر درگاه‌های خود اطلاع رسانی می‌کند.

او با بیان اینکه به نظر می‌رسد در شرایطی که کشور با مشکل اشتغال و مطالبه جوانان برای استخدام روبرو است انتشار گسترده اینگونه اخبار اهداف غرض ورزانه‌ای را دنبال می‌کند اظهار داشت: به خصوص آنکه در آگهی مذکور از استخدام بسیجیان و ساکنین مناطق پرجمعیت البرز مانند حصارک و کمالشهر نام برده شده است و از آنجا که ضرورت اشتغال در آنجا احساس می‌شود، با هدف قراردادن بسیج که جایگاه والایی در آن مناطق دارد روبروی مردم است.

حسین زاده ابیان کرد: خبر کذب استخدام بسیجیان محلات البرز در سایپا در زمانی منتشر می‌شود که حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا در سال‌های اخیر در کنار مدیریت ارشد گروه و پرسنل این گروه خودروسازی بوده و در حوزه‌های داخلی سازی قطعات، افزایش تولید و موضوعات فرهنگی و سلامت کارکنان نقش پررنگی را ایفا کرده است.

فرمانده حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا با اشاره به تلاش جهادگونه کارکنان بسیجی سایپا در شرایط سخت اقتصادی تصریح کرد: به نظر می‌رسد هدف انتشار این اخبار کذب تخریب چهره بسیج و خادمانی است که در لباس کار و صنعت تمام تلاش خود را برای نقش برآب کردن نقشه‌های شوم دشمنان در ضربه زدن به صنعت خودروسازی کشور به کار بسته اند.

حسین زاده افزود: از طریق مراجع قانونی با انتشار دهندگان این قبیل اخبار برخورد خواهیم کرد.

او در پایان گفت: دولت مردمی سیزدهم با هدف ایجاد اشتغال و توجه به نیاز‌های عموم مردم به خوبی کار خود را آغاز کرده است و امید می‌رود که شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم و امکان استخدام جوانان پرتلاش و مستعد کشور در مجموعه‌های صنعتی فراهم شود.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>