تیرداد نیوز

کد خبر: ۳۰۸۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - 16:02 - 12 July 2021
مانچینی:
سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا، گفت: با ارائه فوتبال خوب و زیبا قهرمان یورو شدیم و این مساله موجب افزایش شادی ما شده است.

تیرداد نیوز - روبرتو مانچینی به نامی جاودان در فوتبال ایتالیا تبدیل شد. او پس از ناکامی باورنکردنی ایتالیا در راهیابی به جام‌جهانی ۲۰۱۸، هدایت آتزوری را در سخت‌ترین شرایط ممکن پذیرفت و لاجوردی‌پوشان را به تیمی تبدیل کرد که رکورد نباختن در دیدارهای ملی ایتالیا را جابه جا کرد.

او با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان و ارائه فوتبالی زیبا و متفاوت از تاریخ ایتالیا، توانست تیمش را با شایستگی به قهرمانی یورو ۲۰۲۰ برساند.

مانچینی پس از قهرمانی تیمش، گفت: کار در فینال واقعا سخت بود چراکه انگلیس شروع خوبی داشت و از حمایت تماشاگران زیادی سود می‌برد. البته پس از گذشت دقایقی توانستیم بر روند بازی مسلط شویم.

وی با بیان اینکه قهرمانی در یورو برای مردم ایتالیا دارای اهمیت است، ادامه داد: واقعا بازیکنان شگفت‌انگیزی دارم. تیم ما پیشرفت زیادی داشته و هنوز می‌تواند این مسیر را ادامه دهد.

سرمربی تیم ملی ایتالیا ادامه داد: وقتی هدایت تیم کشورم را پذیرفتم، قول دادم که هویت و غرور به ایتالیا بازگردد. اینکه توانستیم با ارائه فوتبالی زیبا به قهرمانی برسیم، خوشحال هستیم. امیدوارم هواداران فوتبال ایتالیا مدت‌ها از این قهرمانی لذت ببرند.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>