تیرداد نیوز

کد خبر: ۲۹۶۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - 23:18 - 22 June 2021
مراسم قرعه کشی مسابقه نوروزپارسیان برگزار شد و 14 برنده خوش شانس این مسابقه مشخص شدند.

به گزارش تیرداد نیوز به نقل از بانک پارسیان در ابتدای سال جاری، به منظور ارج نهادن و نمایش آیین های زیبای نوروز باستانی، مسابقه ای در صفحه رسمی اینستاگرام بانک برگزار شد که شرکت کنندگان در این مسابقه می بایست تصویری از نمادها ، سنت ها و یا مناظر طبیعی نوروز را با تلفن همراه خود به تصویر کشیده و آن را با نوروزپارسیان به اشتراک می گذاشتند. پس از اتمام مهلت شرکت در مسابقه و در مرحله قرعه کشی برای اعلام نتایج، متاسفانه، صفحه رسمی بانک در اینستاگرام از دسترس خارج شد و با وجود تلاش های فراوان، امکان دسترسی به صفحه قبلی غیرممکن شد. از این رو صفحه رسمی جدید بانک پارسیان در اینستاگرام آغاز به فعالیت نمود.

در مراسم قرعه کشی مسابقه نوروز پارسیان نیز که در تاریخ یکم تیرماه و مصادف با میلاد امام رضا (ع) در محل روابط عمومی بانک پارسیان برگزار شد، تعداد 14 برنده خوش اقبال به قید قرعه انتخاب شدند که ضمن تبریک به ایشان، اسامی ( اکانت کاربری) آنها در صفحه جدید بانک در اینستاگرام اعلام شده است که به هر یک از این برندگان مبلغ دو میلیون ریال به پاس قدردانی از همراهی ایشان، اعطا خواهد شد.

از همراهان همیشگی دعوت می شود تا با پیوستن به صفحه رسمی جدید بانک در اینستاگرام ضمن آگاهی از تازه ترین اخبار، محصولات و خدمات بانک، رویدادها و مسابقه های آتی ما را دنبال کنند.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>