تیرداد نیوز

کد خبر: ۱۷۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - 09 September 2020
این دوره از «جوایز بریتانیا» در لس‌آنجلس که زیرشاخه جوایز بفتای انگلیس است، به دلیل تداوم شیوع کرونا به سال آینده میلادی موکول شد.

بفتا به تعویق افتاد

تیرداد نیوز - بفتای لس‌آنجلس با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام این خبر، گفت: بفتا در لس‌آنجلس ادامه سال ۲۰۲۰ را به تمرکز روی برنامه عضویت سالانه، ابتکار عمل‌های آموزشی و برنامه‌های استعدادیابی ادامه خواهد داد و در این شرایط چالش‌برانگیز بار دیگر تعهد خود را به الهام‌بخشیدن به مردم و حمایت از آنها نشان می‌دهد. از زمان شیوع کرونا، بفتا روی ارائه برنامه‌ها و ابتکارعمل‌های خود به شیوه امن و از طریق پلتفرم‌های مجازی تمرکز کرده است.

اولین جایزه بریتانیا که زیرمجموعه‌ای از جایزه بفتای انگلیس است، در سال ۱۹۸۹ میلادی به آلبرت آر. بروکلی تهیه‌کننده فیلم‌های جیمز باند اهدا شد. از آن زمان تاکنون، این جوایز هرساله برای تقدیر از کار مفاخر برجسته در حوزه نمایش و رابطه میان هالیوود و صنعت سرگرمی انگلیس، برگزار می‌شود. از جمله برندگان این جایزه می‌توان به مارتین اسکورسیزی، آنتونی هاپکینز، استیون اسپیلبرگ، جورج کلونی، کلینت ایست‌وود و هلن میرن اشاره کرد.

مراسم اهدای جوایز بریتانیا سال گذشته در تاریخ ۲۵ اکتبر (۳ آبان ۹۸) برگزار و در آن از دستاوردهای جکی چان، استیو کوگان، نورمن لیر، جوردن پیل و فیبی والر بریج قدردانی شد.

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: