تیرداد نیوز

کد خبر: ۱۵۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - 06 July 2020
دکتر نیک طبع مديرعامل شركت معادن زغالسنگ در جلسه ای در ستاد مرکزی شرکت از زحمات و تلاش های مدیرعامل پیشین شرکت تکریم وقدردانی نمود.

به گزارش تیرداد نیوز به نقل از پیام آوران معدن و فولاد، در این مراسم که با حضور نعمتی مدیر کل حراست و یوسفی مدیر روابط عمومی صندوق ، هیأت مدیره و مدیران مناطق معدنی برگزار گردید؛ دکتر نیک طبع مدیرعامل جدید شرکت معادن زغالسنگ کرمان اصلی ترین هدف خویش را خدمت به جامعه کارگری و رونق و جهش تولید با فراهم نمودن امکانات و شرایط ایمنی کاملا اصولی و دقیق دانست.

وی ضمن تشریح برنامه های آینده و در دست اقدام عنوان کرد: ارتقای اساسی و برگرداندن جایگاه بزرگ شرکت همچون گذشته مهمترین برنامه من خواهد بود .

دکتر نیک طبع اجرای طرح طبقه بندی مصوب شده را به نوع شایسته ای که منافع کارگران عزیز در آن به نحو احسن لحاظ گردد را بعد از بازنگری دقیق با فوریت در اولویت کارهای خویش دانست.

در این جلسه، یوسفی مدیر روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد نیز ضمن قدردانی از زحمات مدیر عامل پیشین برای دکتر نیک طبع آرزوی موفقیت نمود.

برگزاری مراسم تکریم مهندس مرتاض در شرکت زغالسنگ کرمان

مدیر روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، شرکت زغالسنگ کرمان را یکی از بزرگترین و مهم ترین شرکتهای زیر مجموعه صندوق برشمرده و عنوان داشت که دکتر مسرور اولویت برنامه ها و اقدامات صندوق را در ارتقای وضعیت رفاهی و معیشتی کارگران و بازنشستگان عزیز می داند.

نعمتی مدیر کل حراست صندوق نیزدر این جلسه ضمن تبریک ولادت ولی نعمت ایرانیان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) گفت که صندوق بازنشستگی فولاد از مدیرعامل جدید شرکت زغالسنگ کرمان در اجرای برنامه های ایشان حمایت خواهد کرد.

وی ضمن قدردانی از زحمات مدیر عامل پیشین برای ایشان در جایگاه جدید آرزوی موفقیت نموده و از حضور مدیر عامل پیشین به عنوان مشاور معدنی مدیرعامل صندوق ابراز خرسندی کرد.

برگزاری مراسم تکریم مهندس مرتاض در شرکت زغالسنگ کرمان

در پایان این مراسم مدیر عامل پیشین گزارشی از فعالیتهای خود در زمان تصدی مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان ارائه نمود.‌

مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: