تیرداد نیوز

کد خبر: ۱۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - 08 August 2019
سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر قهرمان اتریش تاکید کرد که تیمش بازی به بازی در حال بهتر شدن و پیشرفت است.


به گزارش  اسپورت، رئال مادرید در دیداری دوستانه به مصاف رد بول سالزبورگ رفت و توانست با تک گلی که ادن هازارد به ثمر رساند به پیروزی برسد.
زیدان بعد از بازی این‌گونه به پیروزی تیمش واکنش نشان داد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی هم به پیروزی رسیدیم. در فصل جدید چیزهای زیادی برای انجام دادن خواهیم داشت. می خواهیم با آمادگی بیشتری به میدان برویم و به چنین دیدارهای دوستانه ای نیاز داریم.
سرمربی رئال مادرید ادامه داد: دیگر باید آماده آغاز لالیگا بود و خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم. کم کم آماده بازی های بزرگ می شویم. روز به روز در حال بهتر شدن هستیم و بازی های دوستانه باعث شده تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شوند.
زیدان در پایان گفت: بازی کردن برابر هیچ تیمی آسانی نیست به ویژه تیم‌هایی که شناختی از آنها ندارید. اگر تمرکز نداشته باشید به مشکل خواهید خورد. ما در هر دیداری با جدیت و تلاش زیادی به میدان خواهیم رفت. بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند و خوشحالیم که توانستیم به پیروزی برسیم.
رئال مادرید بدترین فصل آمادگی تابستانی را پشت سر گذاشت و نتایج ناامید کننده‌ای با زیدان به دست آورد و باید دید که در فصل جدید لالیگا این تیم چه نتایجی به دست خواهد آورد و آیا زیدان می تواند تا پایان فصل در تیم بماند یا نه.
رئال در آغاز فصل جدید رقابت های لالیگا شنبه 26 مرداد به مصاف سلتاویگو خواهد رفت.
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
دنیای خودرو ادامه>>