تیرداد نیوز

کد خبر: ۱۱۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - 01 March 2020
مهلت ثبت نام یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو با توجه به تعطیلی مدارس تمدید و آخرین مهلت ثبت‌نام تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است.

تیرداد نیوز - به گزارش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و وزارت آموزش و پرورش و با هماهنگی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان برگزار می‌شود، این المپیاد یکی از المپیادهایی است که به تایید بنیاد ملی نخبگان رسیده و برندگان آن از حمایت های این بنیاد بهره مند می‌شوند.
ستاد نانو، با توجه به تعطیلی مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و درخواست‌های دریافتی برای تمدید مهلت ثبت‌نام، آخرین مهلت ثبت‌نام یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو را تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ تمدید کرد و با توجه به تمدید مهلت ثبت‌نام، زمان برگزاری آزمون‌ مرحله اول به ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ و آزمون مرحله دوم به ۱۷ مردادماه ۱۳۹۹ نیز تغییر کرده است.
متقاضیان ثبت‌نام در یازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو، می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه نانو نسبت به ثبت‌نام گروهی (توسط نهادهای ترویجی مورد تایید ستاد نانو) و یا انفرادی اقدام کنند.
شرکت کنندگان باید برای دریافت سرفصل‌های آزمون و منابع پیشنهادی به صفحه المپیاد در پایگاه اینترنتی باشگاه نانو مراجعه کنند.
مطالب پیشنهادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: